GSC Haber - Erden Timur: "İkinci turdan önce transferini sonuçlandıracağımız 3-4 oyuncu daha var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "İkinci turdan önce transferini sonuçlandıracağımız 3-4 oyuncu daha var"

images

Basın toplantısında konuşan Erden Timur, "Hedefimiz, Avrupa'da ilk 10 takım arasına girmek. Kısa vadeli hedefimiz ise Avrupa şampiyonu olmak." dedi.

"Mauro Icardi'nin eşinin birkaç tane sağlık testi var. Az kaldı. Akabinde gelecekler. Bakambu için herhangi bir şey demem mümkün değil."

"Transferini sonuçlandıracağımız 3-4 oyuncu daha var. Onları ikinci turdan önce yapacağız."

"Hedefimiz Şampiyonlar Ligi. Nelsson ve Sacha Boey'in takımda kalmasını istiyoruz."

Dursun Özbek: “Hedefimiz sponsorluklardan 40-50 milyon euro gelir sağlamak.”
Erden Timur: “50 milyonun da üstüne çıkacağız inşallah.”

Erden Timur: "Sebastian Szymanski için 15 kere aradığım yazıldı. Benim mesajlarım var, "Biz bu rakamlara çıkamayız' demişim. Menajeri de bu asılsız iddialar yüzünden açıklama yapmak durumunda kaldı. Bazen Galatasaray'a yazılan oyunculara bakıyorum... Hangi takıma gidecekse, onlar yazdırıyor. Bunu belli etmeden yapsınlar. Kulüpler bilerek yapıyordur demiyorum. Sosyal medyada mutlaka birileri bir şeyleri planlı yapıyor. Kulüplerle ilgisi vardır demiyorum."

Erden Timur: "Talisca ve Nicolas Dominguez ile bir ilgimiz yok."

Erden Timur:" 8 oyuncumuza önemli teklifler var ama amacımız Şampiyonlar Ligi! Kadromuzu belli bir kısımı değiştireceğiz ama bir tarafı tutmak zorundayız. Kullandığınız oyuncuyu ya FFP'den satarsınız ya da oyuncu kesinlikle gitmek istiyordur. Nelsson ve Boey'i satmak istemiyoruz."

Basın toplantısında konuşan Erden Timur, "Hedefimiz, Avrupa'da ilk 10 takım arasına girmek. Kısa vadeli hedefimiz ise Avrupa şampiyonu olmak." dedi.

"Mauro Icardi'nin eşinin birkaç tane sağlık testi var. Az kaldı. Akabinde gelecekler. Bakambu için herhangi bir şey demem mümkün değil."
Bu işte yaşmış meğer belli bir noktaya geldik bile dememiş yatma ihtimali yüksek kim gelecek acaba 2. forvet

Kandirabiliyorsak kulubunu sorloth güzel yedek olur, yeri gelir icardiyi hatunu ile kafa iznine gönderirsin tek forvet olarak çeker.
Total maliyeti 13 falan olsa müq olur. 7 bons+yıllık 1,8 çiçek gibi anlaşma olur.
Ben artık bakambunun bize ucuza patlayacağını düşünmüyorum.

Şu an pazarlık yapılan futbolcuların menajerleri, takımın ihtiyaçlarının aciliyetini bizden çok daha fazla biliyorlar. Onu da koz kullanabiliyorlar. Değerinin 2 katı maaş istenirse, aciliyeti ne kadar olursa olsun sokağa atacak paramız yok.

Üst Alt