GSC Haber - Erden Timur: "Rakibimiz yabancı hakem istiyor, biz de istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Rakibimiz yabancı hakem istiyor, biz de istiyoruz"

Erden Timur:

"Keşke normal bir maç olsaydı. Çok az hafta kaldı. Gerginliğin artmaması gerekiyor, ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmamız lazım. Bir an evvel bu işleri düzeltmemiz gerekiyor. Herhalde haftada iki kere hakaret ediliyor bana ama hiçbir karşılık vermemeye çalışıyorum. Daha farklı şeyler yapmamız gerekiyor demek ki ama tüm önerileri de sunuyoruz. Çözüme odaklanmamız gerekiyor."

"Rakibimiz yabancı hakem istiyor, biz de istiyoruz."

"Yabancı hakeme normalde de hayır demiyoruz ancak sadece öyle olmasın, asıl rahatlama o zaman olur; Geçmiş de şeffaf bir şekilde irdelensin, ameliyat edilsin. Sahada bu işin röntgeni çekilsin."

- Tehdit edildiğinizi düşünüyor musunuz?

Erden Timur: "Onu tüm kamuoyu zaten öyle görüyor. Bu işler böyle olmaz, çok yanlış. Hukuki olarak gerekeni yapacağım. Doğru değil. Toplum gerilmesin diye cevap vermek istemiyorum"

(Derin Futbol)

Hakarete cevap vermek istemeyebilirsiniz ama kesinlikle hukuki yönden peşini bırakmayın. Bu ülkede efendi olanın tepesine binerler

Onlara özel konuşma değil dün maçtan sonra yaptığı açıklama sonrası yapılan açıklama ki zaten bakarsanız dünkü açıklamalarıyla aynı açıklamalar. Yabancı hakemi biz de istiyoruz ama sadece onunla kalmasın geçmişinde ameliyatı yapılsın diyor devamında.

Beyaz/derin futbol a spordan bile sikintili bizim icin

Yali cocugun ertem ve ahmet cakari mamaladigi okadar belliki

O programa karsi cok sert bir tavir almaliyiz

Kimse Cumhuriyetin son kalesi falan değil, buna bizde dahiliz.

Eylemlerle söylemlerin uyuşmadığı 1 ortamda böyle laflarla ancak tribüne oynanır
Adamın kendisi divan üyesi damadı fb yönetiminde. Bir de gelip muhalif ambalaj yapmaya çalışıyorlar halktv ve sözcü tv deki amigolarını kullanarak. Geçsinler bu işleri. Beyaz tv aspor trtspor'da fb amigoları kaynıyor. Öyle bir lobi ki hem iktidar hem muhalifler bunlara çalışıyor

Erden Bey' in epeydir yinelediği, geçmiş maçlara dönük inceleme çağrısına (terazi) cevap verildiğini hatırlamıyorum ki ondan önce ben de benzer bir fikir ifade etmiştim; sırf İcardi' nin 7-8 net penaltısını yediler.

Madem haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz, buyurun işte!..

Haksizliga ugradiklarini falan dusunmuyorlar. Biz 20 yildir gayet guzel sikeyle eyyamla bu isi goturuyoduk, ayni sistem devam etsin demek istiyorlar !

Aziz Yildirim iti bilmiyor mu Kadiyode yenilmemezlik nasil geldi? Ofsayttan goller, havadan penaltilar! Var cikti namertlik bozuldu derdindeler.

Üst Alt