GSC Haber - Erden Timur, Zaniolo Transferindeki Bonus Maddelerini Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur, Zaniolo Transferindeki Bonus Maddelerini Açıkladı

1680031165570.png
15 M € bonservis (5 yıl vadeli)
+
1 M € Şampiyonlar Ligi son 16 bonusu
1 M € Şampiyonlar Ligi çeyrek final bonusu
1.5 M € Şampiyonlar Ligi yarı final bonusu
1.5 M € Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bonusu
1 M € Avrupa Ligi yarı final bonusu
1.5 M € Avrupa Ligi şampiyonluğu bonusu
789 B € Türkiye Kupası şampiyonluğu bonusu
526 B € İtalya Milli Takımı ile yarı final bonusu
1 M € İtalya Milli Takımı ile final bonusu
Ballon d'Or bonusu

Erden Timur: “Bonuslar; 526 B €, Şampiyonlar Ligi'nde son 16'ya kalırsak, Zaniolo'nun da bu maçların %50'sinde oynaması gerekiyor. Bunun tekrarlanması durumunda da aynı bonus. Çeyrek finale kalırsa 1 M €, yarı finale kalırsa 1,5 M €. Bu gibi, turnuva başarısına ve bu turnuvalarda Zaniolo'nun oynadığı maçların yüzdesine bağlı olarak bonuslar toplanırsa 30 M € oluyor.”

Bu görüntüsüyle aşınacak şampiyonluk ve kupalarda ne kadar katkı vermiş olur onu da düşünmek lazım. Böyle tek taraflı bonus paketlerini oldum olası sevemedim.

Umarım en başta iddia edildiği gibi, bir miktar karla kendisini elden çıkarmaya dair garanti almışızdır bir şekilde...

24 yaşında; iki kez ACL koparmış ve ciddi mental sorunları olan bir futbolcu için bizim gibi kulüplerin böyle riskleri almaması gerekiyor...

Bu sezona dair pek sağlam bir performans vaad edemedi zaten. Seneye mental sorunlarını giderebileceği de şüpheli...

Zaniolo yerine sağlam bir 8.5 numara transferinin daha iyi olacağına dair kanaatim değişmiş değil...

Kupa haric hicbiri basit bonus degil. Di Marzio bonusun yarisi kolay basarilir diyordu. Fenerin teklifi baskana göre 15+6 milyonmus. Roma ondan daha düsük rakami niye kabul etmis?

Erden Timur mükemmelsin ağabey yine mükemmel ve nokta atışı açıklamaları ile gerekli çeneleri kapadı bence. Zaniolo gibi genç bir starı ise net 15'e bitirmiş bahsettiği bonusların olması mümkün değil en fazla UCL son 16 bonusu olur o da 1.5 milyon euro eder onu da zaten ödersin.20230328_210654.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt