erden timur - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarısına kadar izledim 'herkesin bir yeteneği var Benim de insaatmis o ana kadar başbakan olmak istedim" diyor.

İyi insan olması, vizyoner olması genç olması iyi bir başkan olacağı anlamına gelmez.

Ekip işi bu işler. Belli ki alanında iyi isimlerle ilerlemiş ve bu zamana kadar gelmiş.
Yoksa Cengiz de gayet iyi isim bakıldığında. Özellikle son dönem başkanları düşünülürse top noktada hala gözümde. Ama yanındaki comarlar yüzünden şuan sövülüyor. Ha bunda haklı miyiz haksız miyiz süreç gösterecek orasi da apayrı mesele.
Bu kadar kısıtlı kadroya rağmen iyi futbol iyi sonuçlar gelmeye başlar ise lehine dondurecekler eleştirileri. Para kasada kalmış mali yönden artiya oynamış olacağız.

GSCimbom Mobile App

Ya söyle genc zengin bir is adami gelse yeminle vizyonu ile galatasarayi basaridan basariya kosturur, sirf güclü baglantilari ile adam gibi sponsor ayarlar , para kazandiracak projeleri üretir, nasil olsa böyle insanlarin ne reklama ihtiyaci vardir nede paraya ama gercek hayatta bize ancak reklamini yapmak isteyen galatasaray üzerinden para kazanmak derdinde olan insanlar gelir.

Yok ben yanlış okumadım da hiç. Forum olarak en çok orada duyardık demek istedim :D

Korona vardiyasından cikiyorum renktas. Burada durumlar vahim. Yine alakasiz birimlerden saglikci destegi isteniliyor yogun bakimlara. Bizde kafa dagitmaya artik buralara geliyoruz. Ne yapalim :)

Hastanenin önünde bugun koronaya inanmayanlarin gösterisi de vardı. Biraz onlara falan sinir oldum.

Korona vardiyasından cikiyorum renktas. Burada durumlar vahim. Yine alakasiz birimlerden saglikci destegi isteniliyor yogun bakimlara. Bizde kafa dagitmaya artik buralara geliyoruz. Ne yapalim :)

Hastanenin önünde bugun koronaya inanmayanlarin gösterisi de vardı. Biraz onlara falan sinir oldum.
Tam :sopa:lık onlar yav
Allah yardımcınız olsun üstat. İşler zorlaştı gibi yine. Hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt