GSC Haber - Erden Timur'dan Ali Koç'a Cevap Geldi: "Ben "görüntü gitti" demedim; "söylenti var" dedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur'dan Ali Koç'a Cevap Geldi: "Ben "görüntü gitti" demedim; "söylenti var" dedim"

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına cevap verdi.

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, spor yazarı Levent Tüzemen'e önemli açıklamalarda bulunarak dolaylı yönden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendisi hakkında yaptığı açıklamalarına da cevap verdi.

"ALİ KOÇ'A GÖRÜNTÜ GÖNDERDİ' DEMEDİM Kİ"
Erden Timur yaptığı açıklamada, "Lale Orta, Ali Koç'a görüntü gönderdi' demedim ki. 'Gönderdiği söyleniyor, girişler çıkışlar araştırılsın.' dedim." ifadelerini kullandı.

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?
Ali Koç, bu açıklamalar üzerine şu ifadeleri kullanmıştı: "Bu şekilde bir görüntü gönderme olayı kesinlikle yaşanmadı. Ama burada asıl konu bu yalanı nasıl bu kadar kolaylıkla dillendirebildikleri. Çünkü 'kayıt var, olayı biliyoruz' diyorlar, bu kayıt ya da görüntüler varsa Erden Timur'a kimlerden servis ediliyor. Bu servis edilme olayı varsa, bunu servis edenler bu kurguyu Erden Timur ile planlayanlar mıdır?"

Ali Kemal İsmailoğlu - Milli Gazete

erden başkan böyle işlerle uğraşmamalı. metin bey sezon sonuna doğru kupon paylaşana kadar böyle toplara girse daha hoş olur.

erden kıvırma görüntü var dedin gayet. o topa giremeyeceksen sözleri etmeyeceksin zor duruma düşersin
VAR'dan görüntüyü çıkardığının görünütüsü var dedi hatta tarihi de söyledi. O tarihteki kamera kayıtlarına bakılsın dedi. O görüntüyü Ali Koç'a gönderdiği iddia kısmı dedi. Çünkü bunu Erden Timur ispatlayamaz bunu Lale Orta hakem toplantılarında falan herkese söylemiş zaten daha sonra çoğu aynı iddiayı doğruladı. Kıvırma falan yok burada bırakın şu Fenerli ağızlarını.

VAR'dan görüntüyü çıkardığının görünütüsü var dedi hatta tarihi de söyledi. O tarihteki kamera kayıtlarına bakılsın dedi. O görüntüyü Ali Koç'a gönderdiği iddia kısmı dedi. Çünkü bunu Erden Timur ispatlayamaz bunu Lale Orta hakem toplantılarında falan herkese söylemiş zaten daha sonra çoğu aynı iddiayı doğruladı. Kıvırma falan yok burada bırakın şu Fenerli ağızlarını.
(y)

boş konuşmayın yok fenerli ağzı falan. fenerli gibi davranıyorsunuz. doğruya doğru yanlışa yanlış. programı canlı da izledim. dediği aynen aşağıdaki gibi. ali koç diyor sonra ben iddia dedim diyor. erden kendi kendini bazen zor duruma sokuyor. geçen konusuna da yazmıştım hitabetini geliştirmesi lazım. çok ıı mıı yapınca karıştırıyor söylediği şeyleri zora giriyor sonra.

"Lale Orta'nın VAR görüntüsünü Ali Koç'a göndermesi... Bunun kaydı var! Nerede olduğunu söyleyeceğim. Bunlar sokak dedikodusu değil. 3 Şubat 2023'te gerçekleşiyor. Lale Orta'nın MHK başkanı olmasından 5 gün sonra. VAR odasına girişleri bildirmek zorundasınız. 3 Şubat sabah Adana Demirspor-Fenerbahçe maçının kayıtlarını izlemek istiyor. Mert Hakan attığı güzel bir gol iptal edilmişti. Lale Orta, VAR hakemi Koray Genceler'e iptal nedenini soruyor. Elle temastan iptal ettiğini söylüyor. O görüntü sadece VAR odasında var. Cep telefonuyla o pozisyonu çekiyor."

https://www.milliyet.com.tr/skorer/...-asveli-devirdi-ilk-galibiyetini-aldi-7021310

bu da erdenin başlığına yazdığım şey. o gün yazdığımın aynısını düşünüyorum. ıı mıı yapmak yerine ya savcılığa gideceksin ya da bu topa hiç girmeyeceksin arada kalıyorsun öbür türlü

boş konuşmayın yok fenerli ağzı falan. fenerli gibi davranıyorsunuz. doğruya doğru yanlışa yanlış. programı canlı da izledim. dediği aynen aşağıdaki gibi. ali koç diyor sonra ben iddia dedim diyor. erden kendi kendini bazen zor duruma sokuyor. geçen konusuna da yazmıştım hitabetini geliştirmesi lazım. çok ıı mıı yapınca karıştırıyor söylediği şeyleri zora giriyor sonra.

"Lale Orta'nın VAR görüntüsünü Ali Koç'a göndermesi... Bunun kaydı var! Nerede olduğunu söyleyeceğim. Bunlar sokak dedikodusu değil. 3 Şubat 2023'te gerçekleşiyor. Lale Orta'nın MHK başkanı olmasından 5 gün sonra. VAR odasına girişleri bildirmek zorundasınız. 3 Şubat sabah Adana Demirspor-Fenerbahçe maçının kayıtlarını izlemek istiyor. Mert Hakan attığı güzel bir gol iptal edilmişti. Lale Orta, VAR hakemi Koray Genceler'e iptal nedenini soruyor. Elle temastan iptal ettiğini söylüyor. O görüntü sadece VAR odasında var. Cep telefonuyla o pozisyonu çekiyor."

EuroLeague'de Anadolu Efes, Asvel'i devirdi! İlk galibiyetini aldı
Tamam işte aynısını diyor açıklamalarını bende dinledim. O pozisyonu anlattı ve VAR'dan o görüntülerin çıkarıldığı net dedi. O görüntülerin Ali Koç'a gönderildiği söyleniyor dedi. Hatta o görüntüler açıklansın dedi tarihi de net olarak verdi. Ali Koç'a gönderdiği ile ilgili zaten bir delili olması mümkün değil. VAR görüntüsünü çıkardığı tarihini kamera görüntüleri verildi mi? Hayır olmasa böyle bir şey açıklanırdı değil mi Ali Koç'un iddialarının delilleri ile reddi gibi. Erden Timur'un Ali Koç'a gönderildiğini nereden duydu çünkü Lale Orta bunu hakem toplantılarında falan söylemiş bunu duymayan kalmamış haliyle bunun da kanıtı Başar Özbey, Ahmet Çakar Tff yetkilisi bize söyledi dediler Nisan ayında falan yine Erman Toroğlu doğruladı, Selim Soydan doğruladı. Yani ortada kıvırma yok burada Fenerli gibi davranan sensin.

EuroLeague'de Anadolu Efes, Asvel'i devirdi! İlk galibiyetini aldı
Boş boş konuşma git programı izle. Lale orta hakemlere görüntüyü ali koça gönderdim demiş dedi erden timur

Üst Alt