Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

İfade özgürlüğü diye bir şey var hiç duydun mu

Eğitim şart
İfade özgürlüğü elbette var. Yalnız o dediğin demokratik ülkelerde var. Ayrıca küfür ve hakaret ifade özgürlüğü kapsamında değildir. Senin yazacağın küfür ve hakaretler yüzünden forumun ve burada katkı da bulunan arkadaşlarımızın ceza almasına gerek yok. Buna da burada izin vermiyoruz. İfade özgürlüğü konusunda istediğin tartışmaya girelim. Ama küfür ve hakaret edip, bizleri zor durumda bırakamazsın.

İfade özgürlüğü elbette var. Yalnız o dediğin demokratik ülkelerde var. Ayrıca küfür ve hakaret ifade özgürlüğü kapsamında değildir. Senin yazacağın küfür ve hakaretler yüzünden forumun ve burada katkı da bulunan arkadaşlarımızın ceza almasına gerek yok. Buna da burada izin vermiyoruz. İfade özgürlüğü konusunda istediğin tartışmaya girelim. Ama küfür ve hakaret edip, bizleri zor durumda bırakamazsın.

Diktatörlüğü kabullenmeniz üzüntü verici. Münafık demek hakaret filan değil, bu arada münafık kelimesinin İngilizce karşılığı hypocrite. Hypocrite kelimesi ne zamandan beri hakaret olarak görülüyor?

Eğitim şart

Diktatörlüğü kabullenmeniz üzüntü verici. Münafık demek hakaret filan değil, bu arada münafık kelimesinin İngilizce karşılığı hypocrite. Hypocrite kelimesi ne zamandan beri hakaret olarak görülüyor?

Eğitim şart
Münafık kelimesinden bahseden kim ? İlk gün yazdığın mesajlardan bahsediyorum. Editleyip sildiğimiz için haberin olmayabilir. Diktatörlüğü kabullenmek ile alakası nedir.? Arkadaş senin hakaretlerin ve küfürlerin için bu platforma niye yaptırım uygulansın. Madem çok delikanlısın bak adamın yeri yurdu belli git orada konuşsana burada bordo klavyelik yapacağına , tabi bu bahsettiğimi yapamayacağın için bekara karı boşamak kolay gelir. Önce git sokakta ben diktatörlüğü kabullenmiyorum diye diklen. Sonra burada istediğini yazmana izin veririz. Ama kendinin de bildiği gibi bunu yapamayacaksın. Ondan dolayı şu anda yaptığımız birbirimizi kırmaktan başka bir şey değildir. Hayırlı Forumlar ;)

Münafık kelimesinden bahseden kim ? İlk gün yazdığın mesajlardan bahsediyorum. Editleyip sildiğimiz için haberin olmayabilir. Diktatörlüğü kabullenmek ile alakası nedir.? Arkadaş senin hakaretlerin ve küfürlerin için bu platforma niye yaptırım uygulansın. Madem çok delikanlısın bak adamın yeri yurdu belli git orada konuşsana burada bordo klavyelik yapacağına , tabi bu bahsettiğimi yapamayacağın için bekara karı boşamak kolay gelir. Önce git sokakta ben diktatörlüğü kabullenmiyorum diye diklen. Sonra burada istediğini yazmana izin veririz. Ama kendinin de bildiği gibi bunu yapamayacaksın. Ondan dolayı şu anda yaptığımız birbirimizi kırmaktan başka bir şey değildir. Hayırlı Forumlar ;)
Konumum itibarı ile bunları yapmam mümkün değil ama bu aralar kafayı yediğim için beni içeri alsalar umrumda değil, imkanım olsa kendisiyle sabaha kadar tartışmak isterdim ama ben kimim kim takar beni. Böyle kendini beğenmiş yalan dolanı çok olan, insanların düşüncelerine saygısı olmayan ve ezmek isteyen insanlardan nefret ediyorum. Kahrolsun böyle düzen. Münafık diyorum çünkü Allah korkusu olan birisi olsa ülkeyi bu duruma getirmez.

Sosyal medyada yeri geldiğinde her türlü platformdan mümkün olduğunca eleştiriyorum zaten bu şekilde ancak sesimi çıkartabilirim. Ben gerçek hayatta ağzıma geleni söyleyen biriyim ana baba fark etmeksizin çok kırdığım insanlar olmuştur.

Eğitim şart

Konumum itibarı ile bunları yapmam mümkün değil ama bu aralar kafayı yediğim için beni içeri alsalar umrumda değil, imkanım olsa kendisiyle sabaha kadar tartışmak isterdim ama ben kimim kim takar beni. Böyle kendini beğenmiş yalan dolanı çok olan, insanların düşüncelerine saygısı olmayan ve ezmek isteyen insanlardan nefret ediyorum. Kahrolsun böyle düzen. Münafık diyorum çünkü Allah korkusu olan birisi olsa ülkeyi bu duruma getirmez.

Sosyal medyada yeri geldiğinde her türlü platformdan mümkün olduğunca eleştiriyorum zaten bu şekilde ancak sesimi çıkartabilirim. Ben gerçek hayatta ağzıma geleni söyleyen biriyim ana baba fark etmeksizin çok kırdığım insanlar olmuştur.

Eğitim şart
Dostum bak anlamadığın mevzu burada bizleri siyasi olarak sorumluluk altına sokma diyorum. Gayet basit yoksa eleştirme falan demiyorum. Eleştireceksin beğenmediğini elbette söyleyeceksin. Lakin iş küfür ve hakarete gider ise burada müdahale etmek durumunda kalırız. Derdimiz hukuken başımızın belaya girmemesi, zira istifa diyen bir genç Konya'da gözaltına alınıp tutuklanabiliyor. Derdimiz hukuken buradaki insanların ceza yada yasal takibe takılmamalarını sağlamaktır. Bu senin için de benim içinde geçerli bir unsurdur. Yoksa elbette düşüncelere gem vurulması doğru değildir. Ama işte ülkemizin içinde bulunduğu siyasi durumu hepimiz biliyoruz. Kimimizin içinden neler geçiyor. Lakin her doğru her yerde söylenmez diye gayet güzel bir söz vardır. Hukuksal açıdan başının ve başımızın belaya girmesini istemiyoruz. Bu kadar basit işte mevzu, uzatmanın da manasının olmadığını düşünüyorum. Ayrıca eğer küfür ve hakaret eder isen bizlerde sana cezai müeyyide uygulamak durumundayız.

Sana kibarca sus denmis , susmazsan da sustururuz denmis , bu kadar basit

konusmalarin kendin kadar siteyi de bagliyor cunku laf senden de ciksa hukuken bunun gorulmesini saglayanlar , sana bu imkani saglayan site yoneticileri

o yuzden bir kademe sonra "reis elestirilemez" de yazsalar elestirmeyeceksin , bu hepimiz icin gecerli

neden burada cengaverlik yapma ugruna , bir kazanimin olmayacagi noktada hem kendini hem de bizim paylasimlar yaptigimiz bir platformu sikintiya sokasin

La bi gidin hele başka şeylerle uğraşın. Birazda akapenin yaptığı iyi işleri konuşun. Reisimiz o bizim dünya liderimiz hepiniz kabullenin artık.

Şimdi birlik zamanı. Hayatımızda ilk defa bu topraklarda futbol izliyoruz.

Küçük takımlar bile zevk vermeye başladı.

İlk defa Lig Tv verilen paraya değer diyoruz.

Bir adam çıkıyor ve Yabancıya karşıyım diyor.
Ardından yabancı sınırlaması için çalışmalar başlatılıyor.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş,Trabzonspor,Bursaspor,Göztepe gibi köklü ve taraftarı olan takımların taraftarları birlik olup güzel bir yürüyüş yapmalı.

1 yürüyüşe bakar her şey.

Yok öyle ben ne dersem o olur diye bir şey.

Birlik olacağımız tek konu da budur. Forum olarak başlatın ve diğer taraftar gruplarından destek isteyin. Biz de bize düşeni yapalım

padisah emri vermis geri donus olmaz, onumuzdeki 2 sene alabildigimiz kadar zevk alacagiz futboldan artik, sonrasi karanlik.

2 yıl önce açıklandı bu kural hiç ses vermemişti?Galatasaray iyi kadro kurunca mi anlaşıldı fazla olduğu yabancı sayısının?

2 yıl sonra 8 'e düşecek

Elinde kalite olarak serdar var bir tek.

İdare edicek olan yasin - ahmet - eren var

Alt yapıda ki çocukları alıştırmak lazım seneye içlerinde 1-2 tanesini övüyolardı iş yaparlar

Emre çolak'ı geri alırız 2 seneye

Herkes bizim üzerimizden düşünüyo ama fener'de bjk'de iş yapıcak yerli yok bizim alt yapımız onlara göre daha iyi. Uzun vadede zararlı olan onlar olacak ve tekrar 2025'lerde yabancı kuralını masaya yatıracaklar.

Bu kuralı engellemenin tek yolu altyapıya yatırım yapıp şu anda gelecek vaadedenleri A Takıma monte etmektir, süre vermektir. Bizim yerlilerimiz iyi olursa ortada yabancı sınırı falan kalmaz.

Buna noluyo la. Kasimpasali kesin. Boyle adamlar adminse biz burdan gidelim.

Arkadaslar gordugunuz gibi modlar kullanicilari AK partiye rant saglamak icin tehdit ediyor.

Simdi bu serefsiz resmen diyor ki bu ulkede ozgurluk ifadesi artik bitti, disarda seni keserler ve burdada keseriz.

Bu moderatore yaptirim uygulanmali.

Senin gibi kişiler yüzünden başkaları ceza almasın diye yazıyorum. Sen istediğini yazacaksın diye biz yorum mu atamayalım. Malum partinin kapısının önünden geçmeyen biriyim. Boşuna bilip bilmeden kişilere iftira atma. Ayrıca Moderatörlüğün hakkını vermeye çalışıyorum. Kimseyi kırmadan nazikçe uyarı veriyorum. Ne ali kıran baş kesenim ne de kandırılıcak birisiyim. Boşuna develenme bence zira senin lafların ile olmuyor bu işler ;)

Üst Alt