erdoğan arıkan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trt spikeri Erdoğan Arıkan'dan büyük terbiyesizlik

Çıktığı yayında Galatasaray ve Fenerbahçe'ye küçük takım diyen arıkan büyük tepki gördü.

Arıkanın Beşiktaş'lı olduğu biliniyor.

YouTube

Ben bu adamı hiç sevmezdim. Hep antipatik gelmiştir, sesi, mimikleri hep zorlama gibidir.

Bu açıklamasıyla kanıtlamış, içindeki şeyi ortaya çıkarmış. Bir de TRT'de çalışıyor, utanmaz.

Ezik takımın ezik destekçisi.

Bjkli olduğunu bilmiyordum lakin hiç şaşırmadım. Böylesine buram buram eziklik kompleksi kokan komik bir lafı ancak bir tinerci telaffuz edebilirdi. Tebrik ediyoruz.

134.jpg

Demirörenin tff başkanlığıyla ile kazanılan şampiyonluklar :red: yoksa benim gözümde, bjk hala 2 yıldızlı takımdır.

Buyuk kuluplerin Avrupa'dan elenen kucuk takimlari falan demis.Gereksiz romantizm kasmis ama kotu niyetli degil.

Bir yıl Avrupa da başarılı oldu diye Avrupa Fatihi lakabını kendine almaya çalışan her zaman ligin 3.'sü olan bir camiaya yakışan bir taraftar.

bir eskinin televizyoncularına bak, bir şimdinin. Ayıp be ayıp. Hepsinde bir holigan olma sevdası var. İşini yapsana sen.

Buyuk kuluplerin Avrupa'dan elenen kucuk takimlari falan demis.Gereksiz romantizm kasmis ama kotu niyetli degil.

Buram buram kötü niyetli yahu. Biz de Real Madrid, Chelsea'ye elendik. Tanınmadık bir takıma elendik diye hemen bir yerleri kalktı, şampiyonlar liginde son 8'e kalan Sevilla az daha Başakşehir'e eleniyordu.

Buram buram kötü niyetli yahu. Biz de Real Madrid, Chelsea'ye elendik. Tanınmadık bir takıma elendik diye hemen bir yerleri kalktı, şampiyonlar liginde son 8'e kalan Sevilla az daha Başakşehir'e eleniyordu.

Yillardir izledigim adam kotu niyeti olsa simdiye kadar hissederdim.Tam olarak basliktaki gibi dememis.Bunu demek istemistim.

Biz Real Madrid ve Juventus'un olduğu gruptan çıktık, son 16 turunda rakip 2 sezon önce Bayern Münih'i finalde yenerek şampiyon olan Chelsea.

Burada 1-1 berabere kaldık yer yerinden oynadı. Konu Mancini, sistem, kadro tercihi falandı.

Londra'da 2-0 kaybettik elendik. Konu Mancini, kadro tercihi, sistem, yazıklar olsun, yönetim istifa, Drogba kasmadı falandı.

Şerefsiz tinerciler iki maçta 8 yemiş rakibi alkışlıyor, duyar kasıyor, teşekkürler 8jk falan filan.

HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ!

Son düzenleme:
Galatasaray avrupada başarılı olunca Beşiktaş gibi abartıldığına hiç şahit olmadım.

Biz Real-Juve'li gruptan çıktığımızda, Juve'yi kalitesiz bir takım olarak gördü bu ülke yahu.

Mesele, bu spikerin yaptığı yorumun doğru ya da yanlış olması değil, taraflılık barındırıyor olması.

4 yıl evvel çeyrek finalde R. Madrid'e elendik diye, deplasmanda 1 gol bile atmayı başaramadığımız için eleştirildigimizi hatırlıyorum bu programlarda.

Fakat geçen yıl Dinoma Kiev gibi sıradan bir takımdan alacağı puanla gruptan çıkma şansı olan Beşiktaş 6-0 kaybettiği halde, "canın sağolsun Beşiktaşım" naraları bitmek bilmiyordu.

Bu taraflı ve takım kayıran bakış açısından gıcık kapıyorum.

Alnitak Alnilam Mintaka

Söyler söylemez sıçtık diyor içinden zaten. Kıvırmaya çalışıyor ama beceremiyor tabii ki. Ekşide bi başlık vardı sıçtık kelimesinin mesleklerdeki karşılığı diye, tam oralık bi mallık olmuş.

Bi de ben bu adamı Fenerli diye biliyorum. Garip geldi.

Başlığın gazına gelip asıp kesiyorsunuz. Söyledikleri çok doğru. Adam çıkmış kendi içimizdeki çekişmenin hiç kimseye fayda sağlamadığını söylüyor. Avrupa Futbolu'nda evet küçük takımlarız. Dönem dönem çıkışlarımız oldu. Bu çıkışa yaklaşan başka da Türk takımı yok. Ama bu genel klasmanda Arıkan'ın bahsetmek istediği büyük takım sınıfına girdiğimiz anlamına gelmez. Biz büyük takımsak Münih, Madrid, Barcelona, City. PSG nedir? Onlar da büyük biz de büyük diyorsanız, ikili maç sisteminde büyük takım ne olursa olsun Östersunds'a e-len-mez.

Erdoğan Arıkan'la çok sohbetimiz oldu. Asla takımları küçük gören, tarafgirlik yapan bir insan değildir.

Üst Alt