Erdoğan Bayraktar Özel Güvenlik Görevlisini Dövdü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan Bayraktar Özel Güvenlik Görevlisini Dövdü!

Güvenlik görevlisi ziyaretine gitmiş ve sözde barış sağlanmış :)

Erdoğan Bayraktar Twitter'da: "https://t.co/qralxdBKpK"

Artık tehdit mi ettiler yoksa para ile satın mı aldılar bilemiyorum. Bu ülkede bakanlık yapmış adamların profili bu işte. Reyiz hazretleri düşük profilli başbakan arıyorum demiş ya gerek yok aslında. Çevresinde o profile uyan yüzlerce adam vardır boşuna stres yapmasın.

Son düzenleme:
Bakan geldi aç kapıyı nedir yahu. Ayrıca bakan ?

İyi lan her önüne gelen bakan eskisi bakan geldi diye ora senin bura benim dolaşsın.

Bu olayın hukiki sonucuna göre iki koruma bir makam arabası süsü verilmiş mercedes alıp ben bakanım diye ortalıkta dolanacağım. Açılsın tüm kapılar.

adama saldırıp darp eden kendisi ve yine kendi ayağına çağırtıp özür diletmişler işte milletin hizmetkarları bunlar.

Güvenlik görevlisi ziyaretine gitmiş ve sözde barış sağlanmış :)

Erdoğan Bayraktar Twitter'da: "https://t.co/qralxdBKpK"

Artık tehdit mi ettiler yoksa para ile satın mı aldılar bilemiyorum. Bu ülkede bakanlık yapmış adamların profili bu işte. Reyiz hazretleri düşük profilli başbakan arıyorum demiş ya gerek yok aslında. Çevresinde o profile uyan yüzlerce adam vardır boşuna stres yapmasın.

Oha tezatlığa bak dayağıyiyen adam dayak atanın ayağına gitmiş. İşten atılma tehditi adama neler yaptırıyor

adamın vergisinden yürüt, işini yapmasına engel ol sonra bir de üstüne temiz dayak at.. bir de ayağına çağır.. Republic of Turkey.

düşünsene la biri geliyor kapıyı aç bakan geldi hangi bakan? kimlik isteyince de saldırıyorlar. Bir de ayaklarına çağırtıp özür diletiyorlar. Dilemeyip ne yapacak adam senin, benim için kolay 1300 TL'ye aile geçindirmeye çalışanlar var ama her şey para mıdır? ya da sadece tehdit konusu para mıdır bunlarda önemli tabi

Ey benim güzel ülkemin halkı. Hepimiz mazoşist olmuşuz. Oy verip seçtiğimiz adamlar dönüp bizi dövüyor. İnanın bu dayak olayı, bu ülkede yaşayan ve arkası daha güçlü bir yerlere dayanmayan hepimizin başına gelebilir. Yani çok büyük bir çoğunluğun. Onun için dikkatli olmakta fayda var. İşin kötü tarafı bu olay vatandaş olarak ne kadar zavallı durumda olduğumuzu da göstermekte. Hepiniz kendinize dikkat edin, devir değişti.

Susturmuşlar adamı... Bu millete her şey müstehak malesef. Hakkı olanı almaktan, hakkını aramayaktan korkan koyun sürüsü. Acı ama gerçek bu...

Üst Alt