Erdoğan'dan UEFA'ya Galatasaray Uyarısı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan'dan UEFA'ya Galatasaray Uyarısı

Tayyip babanızın okeyden arkadaşı herhalde seviyeye bak iki kelimeyi bir araya getiremeyenler zeka özürlü bu ülkenin cumhurbaşkanına sallıyor

Bitin artik. Hakkaten gina geldi artik sizin gibi biatcilardan.

Herkesin adaleti sasar, allahin ki asla. Yüce rabbim bunlari cehenemme atinca görecekler nanayi...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuya gelecek olursak haklı falan değil. Bir şirket vergisini ödemezse bu işten sorumlulara değil şirkete ceza verirler. Senin kulübün kötü yönetiyorsa bunun cezasını kulüp çeker. Ha kulüo o vaktin yöneticilerinden hesap sorar orası ayrı, sadece bizim ülkede bu işlerin dokunulmazlığı var çalanın, yapanın yanına kâr kalıyor.

FB yi güya temize çıkarmayı, kendisinin görüş ve talimatları doğrultusunda TFF bu argümanı kullanarak sağlamıştı ya, şimdi böyle demese olmaz...Tabi FB alması gereken ağır yerel cezadan kurtulmuştu bu sayede, bizimkisinin ise geri dönüşünün olmadığı kesinleşmiş durumda, haybeye hariçten gazel okuma yani...

''Bedavadan popülizm'' en doğru tanımlama olur bu sözler için, yiyen varsa afiyet olsun!...

hiç lafımı sakınamayacağım, bugün "haklı" diyen bazı IQ seviyesi aşırı yüksekler;

aziz'in yaptığı şikenin cezasını neden fener çekiyor diye zırvaladığında da "haklı" diyor muydu?

nesi haklı?.. bu kafayla hiç bir kulübe şike cezası veremezsin..

yok yok daha büyük yazayım.. kafa mermer olunca tam girmiyor..

bu kafayla hiç bir kulübe şike cezası veremezsin..

iyi anasını satayım, kulüp bi bok yemek istediği zaman geçici olarak birini başkan yapıp her boku yedirsin, ondan sonra da o kişiye mahrumiyet verilsin ve devran yürüsün..

spoiler:

"muhalif olacam diye haksız demeyin, uzun adam çok haklı"

bu kafayla hayatta kalmanız mucize..

..

Son düzenleme:
Yav sabahtan beri bir şey yazmayayım diyorum da bu ne saçma yorumdur arkadaş. Gülesim geliyor gülemiyorum sonra. Mustafa Canaslan'ın da dediği gibi Fener ile aynı argüman özellikle kullanılıyor. Bu zekice (!) hamleler beni dehşete düşürüyor açıkçası.

Zeka özürlü ülkemi , rte mi yada sallayanlarmı? Anlayamadım kurduğun cümleden

:D

ben de elemanın şifreli mesajını çözmeye çalışıyordum.. sen erken davranmışsın karşılık vermekte..

"iki kelimeyi bir araya getiremeyenler" derken bile iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz, ama başkasına laf sokmayı öğrenmiş..

ortada bir siyaset göremiyorum..

uefanın standart bir suça verdiği, standart bir cezaya karşı yapılan, saçma bir çağrıyı yorumluyoruz..

konuyla ilgili arkasını doldurarak mantıklı yorumlar yapmaktan aciz insanlar, bir an önce ana konudan uzaklaşıp karşısındaki ile ilgili kişisel yorumlara girerler.. giderilmesi gereken psikolojik bir eksikliktir..

2 çözümü vardır..

1- konuyla alakalı zeka içeren bir cevap verebilmek..
2- veremiyorsan susmak..

Üst Alt