Eren Albayrak, Medipol Başakşehir'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Albayrak, Medipol Başakşehir'de!

eren_MTSD8.jpg

Çaykur Rizespor'da sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan ve adı Fenerbahçe ile Trabzonspor'la da anılan Eren Albayrak, Medipol Başakşehir ile anlaştı.

Medipol Başakşehir ilk transferini yaptı. Çaykur Rizespor formasıyla bu sezon gösterdiği performansla dikkat çeken ve 27 maçta 8 asist, 2 gole imza atan Eren Albayrak, Medipol Başakşehir ile 3 yıllık anlaştı.

Lig TV'nin haberine göre kulübüyle sözleşmesi sona eren 25 yaşındaki oyuncu İstanbul ekibine evet dedi. Oyuncu için yarın 14:00'da imza töreni düzenlenecek.

Avcı ya h.o diyelim aykut hodjam konyaya bakalım kimleri alıcak mağlum seneye avrupa gruplarındayız

Belki iyi bir şeyler yapar,beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

kulüp tamda bu modda. ''bekleme modu''

kağıt üzerinde bir yönetim var ama fiilen yönetim var mı? şüpheliyim.

bonservisi elinde bir yıldız sözlesme icin kapımıza gelse dahi kimseyi bulamayıp gitme ihtimali yüksek.

kulüp tam anlamıyla uyutuluyor. uykudan kim uyandırır? bekliyoruz artık..

kulüp tamda bu modda. ''bekleme modu''

kağıt üzerinde bir yönetim var ama fiilen yönetim var mı? şüpheliyim.

bonservisi elinde bir yıldız sözlesme icin kapımıza gelse dahi kimseyi bulamayıp gitme ihtimali yüksek.

kulüp tam anlamıyla uyutuluyor. uykudan kim uyandırır? bekliyoruz artık..

Kulübe sahip çıkacak başkan adayları olsaydı Dursun 1 saniye kalamazdı orada.Arka planda hiçbirimizin bilmediği olaylar dönüyor bence.

Üst Alt