Eren Derdiyok İstanbul'a Geldi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok İstanbul'a Geldi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sirf bonservis vererek transfer ediyorsak adam mi kalmadi lan dünyada? üstüne bir veya iki milyon koyarsin daha iyisini elbet bulursun, bizimkiler gene komisyon pesinde. neden transferlermiz hep süper ligden geliyor? komisyon icin baska aciklamasi yok, hele bir sene sözlesmesi kalmis adam 4milyon ediyorsa diyecek birsey bulamiyorum

Ulan forumdaki tiplere bak bonservisi yüksek diye adama laf ediyor baya iyi forvet Eren sezon başlasın dilolugunu yaparsınız

Ben Allah var gecen sene baya begenerek izledim. Tam bir pivot. Haydi aslanim goster kendini

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sıfır gol atsın fark etmez ki atacaktır bir kaç gol tabiki.
Hucum bölgesinde takım oyunu set oyunumuzda etkili olsun yeterlidir. Bruma sneijder poldi gol manyağı olurlar.

Hoşgeldin Aslanım benim. Çok düzgün,Çok beyefendi ve iyi bir profesyonel. Tam bi Galatasaray futbolcusu yani.

Bu sezon ligde gol kralı olacagını düşünüyorum.

Eren Derdiyok Galatasaray'da

5 Ağustos 2016 Cuma 15:00
Eren Derdiyok Galatasaray'da
f6ad387c1a5a48ca86f4232f41aed8b5.jpeg

Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcu Eren Derdiyok ile anlaşmaya varıldığını KAP'a bildirdi.

Galatasaray Sportif AŞ'nin KAP'a gönderdiği bildirim şu şekilde:
"Profesyonel futbolcu Eren Derdiyok ve Kulübü Kasımpaşa SK ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 4.000.000 EUR + KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir (İşbu sözleşmeden KDV doğmaması halinde, Kasımpaşa Kulubü KDV bedelini Şirketimize derhal iade edecektir).
Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 3 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır :
2016-2017 sezonu için net 2.150.000 EUR sabit transfer ücreti
2017-2018 sezonu için net 2.150.000 EUR sabit transfer ücreti
2018-2019 sezonu için net 2.150.000 EUR sabit transfer ücreti
Kulüp bu dönem içerisinde Futbolcuya ayrıca; takımın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 EUR prim ödeyecektir
Bu primler, futbolcunun ilk 11'de oynadığı müsabakalar için %100, sonradan oyuna girdiği müsabakalar için %50 ve ilk 18 kişilik kadroda olup oyuna girmediği müsabakalar için %25 oranında ödenir.
Futbolcuya, kadroda olmadığı müsabakalar için prim ödemesi yapılmaz
Kulübün TFF Süper Lig'de şampiyon olması durumunda o sezon hak ettiği puan primlerinin %20'si oranında ayrıca prime hak kazanacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt