Eren Derdiyok: "Katkı verdiğim için mutluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok: "Katkı verdiğim için mutluyum"

94088360c5d443f39e5621e01ac59199.jpeg

Elazığspor karşısında 2 kez fileleri havalandıran Eren Derdiyok, maç sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Golcü oyuncumuzun açıklamaları şu şekilde:

“Bizim için bu maç çok önemliydi. Kupada son maçlarda iyi sonuçlar alamadık. Saha özellikle ilk yarıda iyi durumdaydı. Sıkıntı çekmedik. Bu tip maçlarda öne geçmek önemli. Bunu başardık. Skoru koruyup bulduğumuz pozisyonları değerlendirdik. Katkı verdiğim için mutluyum.”

“Geçen maçta kendimi yüzde yüz hazır hissetmemiştim. Bugün çok daha iyiydim. Takım olarak iyi yoldayız. Ben de çok çalışıp gelişeceğim. Futbolda böyle dönemler olabiliyor. Üzerinde durmadan çalışmaya devam etmek gerekiyor…”

galatasaray.org

PORTAL HABERİ

Eren tek değilde, Yanında Podolski varken alan buldu ve golleri attı.

Tekken 2 kişi tutuyor atamıyor.

Eren çöp diye atmak biraz haksızlık olur çok duygusal ufak çocuk gibi küsüp şey yapıyor hemen ama form tuttuğundada iyi işler yapıyor Allahı var

Eren'in başarısız olmasının 3 sebebi

1)Galatasaray'ın oyun yapısı buna uygun değil senin kanatların*beklerin içeri mermi gibi orta kesecekki Eren zıplayıp rövaşata vurur kafa vurur atar bir şekilde
2)Topu Eren'le hiç buluşturmuyoruz takım atağa kalkınca hemen topu Bruma'ya bırakıyor 3-4 kişiyi çalımlayıp gol atsın hep bunu bekliyoruz. Eren'le topu daha çok buluşturucan pas alıp verecen sana duvar olmasını sağlıycan
3)Bizim oynamaya çalıştığımız gibi 4*3*3==>4*2*3*1 gibi sistemlerin forveti değil Eren 4*4*2'nin forveti yanında giovinco gibi seri hareketli ufaklık bir SF olur ona duvar olur alan yaratır defansı bozmaya çalışır

Ama 4*4*2'ye geçmek demek Bruma-Sneijder gibi adamların harcanması demek gerek var mı ? yok bence

Eren'den çok iyi bir yedek golcü olabilir oyunun sıkıştığı anlarda girip pres yapar topa basar ilerde hava topu alır duvar olur

Üst Alt