Eren Derdiyok: "Olmayınca olmuyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok: "Olmayınca olmuyor"

269f6d594f04432ba481738b6cb335a2.jpeg

Son dakikada röveşatası direkten dönen Eren Derdiyok, karşılaşma sonrası bir hayli üzgündü. Yayıncı kuruluşunun sorularını yanıtlayan forvet oyuncumuz, "Çok üzgünüz. Lige iyi başlamıştık. Bugün de kazanmak istedik. Stada gelen taraftarlarımıza galibiyet hediye etmek niyetindeydik. Olmayınca olmuyor. Şanssızlık mı diyelim ne diyelim bilmiyorum. Neredeyse 90 dakika tek kale oynadık ama bir pozisyonda gol buldular" dedi.

Eren Derdiyok, son dakikadaki direkten dönen top için de "Son dakikada topa çok iyi vurduğumu düşünüyorum ama bugün bir şanssızlık vardı. Boynumuz bugün eğik. Ama yolumuz uzun, gelecek maçlara çok iyi hazırlanıp devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok pozisyon kaçırdık , bazı arkadaşlar bunu hiç görmüyor süreli takım rezalet,berbat başka birşey yok.

Bugün kaçırdıklarımı atsak takım şampiyon diyenler çoğalırdı.

Son düzenleme:
Çok pozisyon kaçırdık , bazı arkadaşlar bunu hiç görmüyor süreli takım rezalet,berbat başka birşey yok.

Bugün kaçırdıklarımı atsak takım şampiyon diyenler çoğalırdı.
Ben deminden beri 1 maglubiyeti abartmamak gerekir diyorum.

Ama Eren'in sutundan haric dogru bir organizasyon ile pozisyon buldugumuzu düsünmüyorum. Kaos futbol gördük daha cok.

Son düzenleme:
Sneijder'in ilk yarıda kaçırdığı
Carole şutu
Tolga'nın şutu
Poldi'nin şutu
Eren'in son dakika direği
Chedjou'nun arka direkte vuruşu

bir çırpıda saydığım pozisyonlar
hepsi gol olabilirdi ama olmadı.

Ben demindem beri 1 maglubiyeti abartmamak gerekir diyorum.

Ama Eren'in sutundan haric dogru bir organizasyon ile pozisyon buldugumuzu düsünmüyorum. Kaos futbol gördük daha cok.

Onur çok iyi maç çıkardı.Tolga'nın şutu , Carole'nin keza Poldi'nin direği sıyıran şutu

Boldladığım kısım için bende aynı düşüncedeyim

Son düzenleme:
Çok ama çok daha ceza sahasında topla buluşması gerekir. İki pozisyona soktuk biri onur çıkartıp kral oldu diğerinde direği geçemedi.
Poldi içinde bu geçerli. Poldi ceza sahasına girdiği an kaleye vurmalı aslında

Sneijder'in ilk yarıda kaçırdığı
Carole şutu
Tolga'nın şutu
Poldi'nin şutu
Eren'in son dakika direği
Chedjou'nun arka direkte vuruşu

bir çırpıda saydığım pozisyonlar
hepsi gol olabilirdi ama olmadı.

Eren'in ilk yarida trabzon'lu oyuncuyu pazara gönderip köseye biraktigi sut var en net pozisyonlardan biri

Serefsiz Onur güzel cikardi

Pozisyon var kabul , zaten Gs nin ic sahada oynadigi bir macta pozisyona girememesi soz konusu olamaz

ama sorulmasi gereken sey , ts nin golundeki atak bizde mac boyunca var mi ? Hatta ikinci yarida siyahi oyuncunun agir kalip 2 yi kacirdigi pozisyon bile var mi ?

buna bakmak lazim . Cok pozisyona girememene ragmen iyi oynamis olabilecegin gibi , dunku gibi pozisyon varmis gibi gorunup ama aslinda kotu oynadigin da olur bazen

Pozisyon var kabul , zaten Gs nin ic sahada oynadigi bir macta pozisyona girememesi soz konusu olamaz

ama sorulmasi gereken sey , ts nin golundeki atak bizde mac boyunca var mi ? Hatta ikinci yarida siyahi oyuncunun agir kalip 2 yi kacirdigi pozisyon bile var mi ?

buna bakmak lazim . Cok pozisyona girememene ragmen iyi oynamis olabilecegin gibi , dunku gibi pozisyon varmis gibi gorunup ama aslinda kotu oynadigin da olur bazen
Onların pozisyonları konter ve bizi eksik yakaladıkları pozisyonlar. Trabzon dün baştan sonuna kadar savunma ağırlıklı oynadı, yani nasıl o pozisyonları bulacaksın ki?

Yani normal oyun icinde de bir ara pasi , bir cizgiye inme , herkes yerli yerini almisken cizgiden muz orta

hic bir sey yok , bruma sihir yapacak , podolski uzaktan vuracak diye bekleyip duruyoruz

ben ts nin ataginin kontraligina benzer bir sey yakalayalim beklemiyorum ama pozisyona girmenin de bir sekli var , bizde hepsi ittire kaktira

zaten o yuzden de tonlarca orta sifir sonuc

Benim Riekerinke en kizdigim nokta tek bir oyun stratejisi var. Top bizde kalsin bol pas. Nasil olsa ileri oyuncularimiz isi cozer. Oyle olmuyor iste bazen. Kapanan savunmaya orta acman lazim ki dengesini bozasin. Surekli tek paslarla cok yetenekli bir takim degilsen kapanan savunmayi asamazsin

Üst Alt