Eren Derdiyok: "Türkiye'nin en sağlam ve en büyük takımına geldim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok: "Türkiye'nin en sağlam ve en büyük takımına geldim"

1c256460050c45b2830db201b17e35c1.jpeg

Galatasaray'ın yeni forveti Eren Derdiyok, medya önünde kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı takımımıza bağlayan imzayı attı.

Eren Derdiyok; "Küçüklüğümden beri hayal ettiğim kulüptü; kısmet bugüneymiş. En iyi şekilde ve başarıyla takımımı temsil etmek istiyorum" derken kendisine sorulan diğer sorulara şu yanıtları verdi:

"HEDEFİM GALATASARAY'DI"
"Beşiktaş ile görüşmeler oldu. Galatasaray'dan da haber geldikten sonra yön belliydi. Çünkü hedefim Galatasaray'dı. Dolayısıyla diğer kapı kapandı. Taraftar, stat ve oyun olarak Türkiye'nin en sağlam ve en büyük takımına geldim. Kesinlikle şampiyonluktan başka bir şey düşünmüyorum. Hedefler büyük; takım olarak ve taraftar olarak tek yumruk olup hedefimize ulaşmalıyız."

"HAZIRIM"
"Çocuğum olduğu için tatilde İstanbul'da kaldım. 10 gündür de kamptaydım. İyi çalıştım. En iyi şekilde hazırlanıp Süper Final maçına çıkmak istiyorum. Bu sezon kendime belli bir gol sayısını hedefi koymadım. Maçı 1-0 alıyorsak golü başkası atıyorsa bu daha önemli. 2 gol atsam 3-2 kaybetsek üzülürüm. Forveti çok iyi beslenen bir takıma geldim. Kendimi hazır tutmayla çalışıyorum. Geçtiğimiz sezonki gol sayısını aşmak istiyorum."

Eren Derdiyok İmzayı Attı - GALATASARAY.ORG

artık yemiyoruz böyle açıklamaları sen aldığın paraları ezmeye bak , biz taraftar olarak yine çile çekelim

sağlam tabi ulan. anadolu'da oynayan yerli stopere takk 2m euro yılıık 4.5m euro bonservis. forvete 4m euro bonservis 2.15m euro yıllık.

tak-tak-tak yaptı dursun baskan.

hayırlı olsun artık ne dielim.

Hoşgeldin Aslanım benim.. Göster kendini. Sana inanmayanları en iyi şekilde şaşırtacagından şüphem yok. Numaran 9. Hakkını ver.

Eren'in golleri kalite kokuyor. Allah şansını eksik etmezse ve bu çocuk sakatlanmazsa başarılı olacağını düşünüyorum. Zaten başka forvetimiz de yok, taraftar destek vermeli.

Bugun baktigimizda fb nin golculeri fernandao ile emenike. V.persie oynama niyeti yok.

Bjk nin golcusu cenk gonen.

Eren bunlarin hepsinden iyi.

Üst Alt