Eren Derdiyok'tan Duygusal Paylaşım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok'tan Duygusal Paylaşım

eren derdiyok toplamda 3 sene kadroda kalip 2ser milyon + mac basiyla birlikte hic bir kulüpte kazanamayacagi paralari kazanmistir. tabi ilk geldiginde istekliydi ve bu sezonun ilk yarisinda bir seyler oynamaya calisti ama kadro disi kalmasina ragmen ayni hakan balta gibi yata yata yarim sene para almasi antipatik gelmesine sebep oldu. 5-6 sene bu takimda oynamis olsaydi böyle bir tepki gösterilmezdi elbette. 10 gol atmis bir topcuya her seye ragmen ayip edilmis ama sampiyon olduysak neredeyse forvetsiz olduk.. bugün de bunun ispatlandigini gördük.

Burada romantikliğe gerek yok bu erenden daha delikanlı kadınlar tanıdım. Ayağım ağrıyor, başım ağrıyor diyip maça çıkmayan tayfadan

Erende bazı maçlara serdar gibi sakatım diyerek çıkmadığından, hocadan çizik yemiştir.

Devre arası transfer olup gitmeyecek kadarda, profosyonelliğini ispatlamıştır.

Şu forumda kaç kişi , çalıştığı işyerine bahane üreterek iş geciktirme yavaşlatma yapabilir.

Hocaya giydirmek için fırsat kollamak yakışmıyor.
Yolu açık olsun, hoca belkide yuhalanmasın diye çağırmadı bunu da kimse garanti edemezdi.

Belki gercekten sakattı veya agrıları vardı da oynamak istemedi? Sonucta Hoca da Doktorlarda vucudunun icinde değil, yoksa hangi sebeble oynamamak istesin ki? İlginc

Erende bazı maçlara serdar gibi sakatım diyerek çıkmadığından, hocadan çizik yemiştir.

Devre arası transfer olup gitmeyecek kadarda, profosyonelliğini ispatlamıştır.

Şu forumda kaç kişi , çalıştığı işyerine bahane üreterek iş geciktirme yavaşlatma yapabilir.

Hocaya giydirmek için fırsat kollamak yakışmıyor.
Yolu açık olsun, hoca belkide yuhalanmasın diye çağırmadı bunu da kimse garanti edemezdi.

Beyaz TV'ye yaptığı açıklamada üstü kapalı bir şekilde kutlamalara çağrılmadigini ifade etmiş. Üzüldüm açıkçası, şahsen kimsenin Eren'i yuhalamak gibi bir derdi olduğunu düşünmüyorum.

garip bir mevzuydu bu adamin kenara atilmasi
cagrilmamasi da kepazelik, sozlerinden anladigim herif orda olmak istemis ki orda olmaliydi ztn. yakisik alan bir seperasyon olmadi

Üst Alt