Eren Derdiyok'un Transferi KAP'a Bildirildi! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok'un Transferi KAP'a Bildirildi!

4 milyona forvet almak bugunku ucuk futbol pazarinda anormal degil.

Yani 3 yas buyuk rodallegayi 1.7 milyona veriyorlar.

Everton salagi niasse denen kucuk takim golcusune tam 18 milyon pound sayiyor!!

Acikcasi ben ereni kasimpasaya gelmeden begenen biriydim. Kasimpasaya gelince cok sasirdim.

Adam kariyerinde ilk kez capraz baglarini koparmasi yuzunden onu ancak gecen sene gorebildik.

Daha once adamin hic bir ciddi sakatligi olmamasina ragmen i.ne fb medyasi herife muzmin sakat muhabbeti yapti.

Ayni i.ne fb medyasi Lucas Leivaya da muzmin sakat muamelesi yapiyor ama onunda hic ciddi sakatligi olmamis.

Ama ayni i.ne fb medyasi gercek muzmin sakat serdar aziz hakkinda "muzmin sakat" demiyor+!

Peki sasirdik mi??

Hayir!

Eren h.o.

Bence bizim yedek Golcumuz olabilecek biri.

Ama kulube hademe olamayacak baskan icin buyuk basari bu transfer, kabul ediyorum.

Olursa leiva da inanilmaz hamle olur.

Eren burada cok istenen rodallega veya niasse gibi sadece kucuk takimlarda is yapan acik alan topcusu degildir. Sirti donuk baya is yapar.

En onemlisi Sneijderi, Poldiyi ve Brumayi rakip ceza sahasina yaklastirir. Bu da rakip icin "Ölüm" demek olacaktir.

Yillardir burak la umutun onune top atip o toplarin duvara carpar gibi geri gelip kalemizde gol pozisyonu olmasindan bikmistik. Artik o toplar duvara carpar gibi geri gelkeyecek kalemize!!

2. kap da geldi :

"Profesyonel futbolcu Eren Derdiyok'un Kulubümüze transferi konusunda, Kasımpaşa A.Ş.(Kasımpaşa Spor Kulubü)'ne 4 milyon euro transfer ücretine ek olarak Ryan Donk'un kalıcı transferi, Umut Bulut'un geçici transferi hususunda anlaşmaya varılmıştır.Ryan Donk'un mevcut sözleşmesi üzerinden %25 ve Umut Bulut'un mevcut sözleşmesinden %30'luk pay Galatasaray SK A.Ş tarafınca 2 sezon boyunca üstlenilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

not : öngörüdür , resmi değildir :D
Gerçek dışı paylaşım ban gerektirir kurallar açık.

Ama sanki buraya doğru gidiyoruz , haklı çıkmak istemem yine de .

Not : yine vurgulayayim da yukardaki kap mesajı asılsızdır

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Ntv 4 milyona bitti diyor bir de üstüne Donk'la Umut da gidecek diyor ama onlar için ayrı bir sözleşme düşünülüyormuş.

Galatasaray ile Kasımpaşa arasındaki transfer diyaloğu sadece Eren ile kısıtlı kalmayacak. Kasımpaşa, Sarı-kırmızılı kulüpten Umut Bulut ve Ryan Donk'un transferini gerçekleştirecek. Ancak bu transfer, Eren Derdiyok'un transferine karşılık takas olmayıp, ayrı bir paket olarak pazarlığı yapıldıktan sonra sonuçlandırılacak.

İnsan madem para var neden Avrupa'dan oyuncu almıyorsunuz diye kızıyor ama Umut'la Donk giderse ben bu transfere her türlü sıcak bakarım.

Ulan Allah Belanizi Versin Be . 4.5 milyon Serdar + 4 m. Eren alacagimiza Kruseyi Bonservisiyle alirdik. Yapacaginiz transfere yani...

Umut donk icin ayri cözum nedir, ereni aldiktan sonra biz bu iki capsiz ile anlasamadik ,vacgectik donk ve umut akmaktan derlerse ne olacak

Ntv 4 milyona bitti diyor bir de üstüne Donk'la Umut da gidecek diyor ama onlar için ayrı bir sözleşme düşünülüyormuş.

İnsan madem para var neden Avrupa'dan oyuncu almıyorsunuz diye kızıyor ama Umut'la Donk giderse ben bu transfere her türlü sıcak bakarım.

Benim bu konuda çok iyi niyetli bir fikrim var

Acaba türk kulüpleri ile bonservisi taksitlendirme daha mı kolay oluyor

Bu ateş üfleyerek sönmez

Ne diyor bunlar. O heriflerin 2 milyon euro maaşinida biz öderiz 6 milyon euro eder. 4 milyon euroya 1 Senesi kalmiş herifi aliyorlar. Buna birde 2 milyon euronun üstünde maaş verirler. Para bol olduğu için.:D

sicarim ereninize ulan. almayin su hiyari. konusulan rakamlara bak. manyakmisiniz oglum siz.

biz podolskiyi 2.5 milyon euroya aldik ulan podolskiyi.

eren kim. gotu boklu kasimpasanin santraforu. son 4 sezonda toplam 20 gol atamamis bir santrafor (bir daha yaziyorum sezon basina degil - toplam 20 gol atamamis). isvicre milli takiminin en iyi ihtimalle ucuncu bazen dorduncu forveti.

almayin ulan.

kafayi yedirdiniz valla insana.

Bir kez daha Dursun ve ekibi bizi yaniltmadi olan parayi da Anadoluya sivadk gene helal olsn bize

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. kap da geldi :

"Profesyonel futbolcu Eren Derdiyok'un Kulubümüze transferi konusunda, Kasımpaşa A.Ş.(Kasımpaşa Spor Kulubü)'ne 4 milyon euro transfer ücretine ek olarak Ryan Donk'un kalıcı transferi, Umut Bulut'un geçici transferi hususunda anlaşmaya varılmıştır.Ryan Donk'un mevcut sözleşmesi üzerinden %25 ve Umut Bulut'un mevcut sözleşmesinden %30'luk pay Galatasaray SK A.Ş tarafınca 2 sezon boyunca üstlenilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

not : öngörüdür , resmi değildir :D
Dursun başkan'ın hakkını yemişim.

Donk ve Umut elimizde kalmış , artık bozdurur bozdurur harcarız evlatları..

Üst Alt