Haber - Eren Şafak: "Mert Hakan üç dört kez kırmızı kartla oyundan atılması gerekirken, maçı tamamlıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Eren Şafak: "Mert Hakan üç dört kez kırmızı kartla oyundan atılması gerekirken, maçı tamamlıyor"

Pendikspor Yardımcı Antrenörü Eren Şafak: "

"İlk yarı iyi bir oyun ortaya koyduk ve golü de bulduk ancak ikinci yarı Kadir Sağlam kararlarıyla takım geri itildi ve ileri çıkamaz hale geldi. Hakem bütün takdir haklarını Fenerbahçe'den yana kullandı. Welinton'a verilen ikinci sarıdan kırmızı kart ağır bir karar. Ciddi anlamda bu takıma yatırım yapılmış durumda, bu emekler heba oluyor. Fenerbahçeli birkaç oyuncu var golden sonra hareket çekiyorlar. Fenerbahçeli oyuncular sürekli dördüncü hakeme baskı için kenara geldiler. Mert Hakan üç dört kez kırmızı kartla oyundan atılması gerekirken, oyunda kalabiliyor. Dördüncü hakeme itirazlarda bulunuyoruz, hakem 'Ben ne yapabilirim' diyor. Hocamıza kırmızı kart gösterdiler. Emeğimiz çalındı! İşler burada başka bir boyuta gidiyor. Çok da konuşmak istemiyorum. Biz takımımızın gösterdiği performansı devam ettirirse ligde kalacağımızı düşünüyoruz"

Mert Hakan yeni dokunulmaz zaten. Adam tayyibin oğlu sanki, istediğine istediğini yapıyor. Gol sonrası hareketlerine bakın hele

3 sari degil. O hakeme dedigi laf bence kirmizi kart olmali. Oosterwolde'de Welinton gibi basit ikinci sari karti yese, Fb ilk yariyi 2 kisi eksik tamamlardi. Ondan sonra maci hayatta ceviremezlerdi

Pendikspor Yardımcı Antrenörü Eren Şafak: "Tünelde bazı Fenerbahçeli oyuncular hakeme yüklendi. Hakemler ikinci yarı bu şekilde etkilendi! Sahaya ikinci yarı performansımızı yansıtmamızı hakem Kadir Sağlam istemedi. Emeklerin bu şekilde çalınması bizi üzüyor!"

Bizim yönetim hala neyi bekliyor acaba konuşmak için dün bir hakem tehdit edildi ve bu hakem o tehdidi sindirip maçı yönetmeye devam ediyor umarım bu bekleyiş fıs çıkmaz

Üst Alt