eren'in indirip, gelişine podolski'nin topu ağlara asması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eren'in indirip, gelişine podolski'nin topu ağlara asması

Melih renktaşım seni bu sezon için oldukça heyecanlı görüyorum.umarım kaybetmezsin bu heyecanını
offtopic /

valla dün bir saate yakın watsappdan kadro değerlendirmesi , futbol muhabbeti yaptık yakın bir dostumla , ki 2011-2013 arası nerdeyse tüm iç saha maçlarını tribünde beraber izlemiştik.

epeydir ne maça gidiyor ne de izliyorduk .

ben Galatasaray taraftarının büyük bir kesminin bu sene iştahlı olduğunu ve güzel futbola özlem duyduğunu hissediyorum.

/offtopic

offtopic /

valla dün bir saate yakın watsappdan kadro değerlendirmesi , futbol muhabbeti yaptık yakın bir dostumla , ki 2011-2013 arası nerdeyse tüm iç saha maçlarını tribünde beraber izlemiştik.

epeydir ne maça gidiyor ne de izliyorduk .

ben Galatasaray taraftarının büyük bir kesminin bu sene iştahlı olduğunu ve güzel futbola özlem duyduğunu hissediyorum.

/offtopic

ahım şahım oyuncu alınmadı ama takımın akhisar maçında ortaya koyduğu oyun 2 yıldır hiç oynamadığımız bir şeydi..
Bu yüzden insanlar heyecanlandı birde alternatifli bir kadromuz oldu artık yani oyuncu değişeceği zaman göbek reis girmeyecek oyuna en önemlisi bu josue sighortson selcuk..iyi yedekler geçen yıla nazaran linnes hakkında bir şey demek istemiyorum hayal kırıklığı oldu..

Akhisar maçının ilk yarısındaki futbolu maçların ortalama 30 dakikalık bölümüne yayarsak 85 puan toplarız.

Ancak fiziksel açıdan takım iyi durumda değil. Defansif anlamda geçen yıldan bir fark yok özellikle.

Hangimizin aklından geçmemiştir ki... Sneijder, Bruma'nın da eşlik etmesini umduğumuzdur..

Soldan gelen ortayı arkaya aşırarak, sağdan gelen ortayı da tam alnıyla podolskinin volesine indirerek...

Akhisar maçının ilk yarısındaki futbolu maçların ortalama 30 dakikalık bölümüne yayarsak 85 puan toplarız.

Ancak fiziksel açıdan takım iyi durumda değil. Defansif anlamda geçen yıldan bir fark yok özellikle.

Defans in sebebi orta sahanin cok yumusak olmasindan dolayi. De Jong ile büyük bir acigi kapattik. Fiziksel olarak katilmiyorum. Hele Takimin kondisyonu baya gelismis, 60 dk sonra diller disariya cikmiyor .

Defans in sebebi orta sahanin cok yumusak olmasindan dolayi. De Jong ile büyük bir acigi kapattik. Fiziksel olarak katilmiyorum. Hele Takimin kondisyonu baya gelismis, 60 dk sonra diller disariya cikmiyor .
Kondüsyon çok önemli değil bizim ligimizde ben daha diri ve güçlü olmaktan söz ediyorum.

Zaten pas futbolu oynuyoruz 110 km üstü çıkmaz bizim takımdan orası ayrı konu ama oyuncular yeterince güçlü değil.

Üst Alt