Ergin Ataman: ''Bu kupayı Türkiye'ye getireceğiz'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: ''Bu kupayı Türkiye'ye getireceğiz''

ataman-4574557.jpg

Ataman: “Bu kupayı Türkiye’ye getireceğiz”

Galatasaray'da koç Ergin Ataman, Eurocup'ta şampiyonluk kazanarak Türk halkını mutlu etmek istediklerini söyledi.

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, Eurocup’ta şampiyonluk kazanıp kupayı Türkiye’ye getirmek istediklerini söyledi.
Ergin Ataman şu sözleri sarf etti:

“Ülkemizin zor günlerinde bir nebze de olsa Türk halkını mutlu ettiğimiz için mutluyum. Bu kupayı Türkiye’ye getireceğiz! Çocuklarımla gurur duyuyorum, çok zor bir işi başardılar. Bayern Münih Euroleague’den gelen çok deneyimli bir ekip. 10 sayı çok ciddi bir psikolojik farktı. İnşallah, hayırlısıyla, Allah’ın izniyle bu kupayı Türkiye’ye getireceğiz.”

“Bugün buraya vatan sana canım feda diyerek 15 bin Galatasaray taraftarı geldi. Galatasaraylı olmanın ne demek olduğu gösterdiler. En önemlisi Türk olmanın ne demek olduğunu gösterdiler. Tebrik ediyorum.”

AMKSPOR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bayern koçu Pesic: ''Galatasaray taraftarı hiç durmadı. Galatasaray'ın bu avantajını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.

Yeni salon koltuk sayısını biraz yüksek tutmak lazım.
Salon atmosferleri daha baskıcı

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni salon koltuk sayısını biraz yüksek tutmak lazım.
Salon atmosferleri daha baskıcı

onu düşünüyordum ben de. 10.000 kişi denildi ama boğucu, rahatsız edici şekilde 15.000 olmalı. yapılabileceğini bilsem 20.000 olsun derim de maliyetli ve yapılmaz. zaten bütçe de vermiyorlar doğru düzgün. Basketbol daha kolay finanse edebilir kendini düzgün bir takımla.

onu düşünüyordum ben de. 10.000 kişi denildi ama boğucu, rahatsız edici şekilde 15.000 olmalı. yapılabileceğini bilsem 20.000 olsun derim de maliyetli ve yapılmaz. zaten bütçe de vermiyorlar doğru düzgün. Basketbol daha kolay finanse edebilir kendini düzgün bir takımla.
İpekçi kaç kisilik?

Yarı finalde ilk maç kendi sahamızda, olur da finale kalırsak (şüphe yok) son maç sahamızda. Finalde son maçta kupayı kaldırabiliriz. Zaten kupa gelirse bütçe düşmez. Düşürürlerse öyle yönetime istişhad eylemi yaparım.

Son düzenleme:
Kapasite onemli degil.Boguculugu onemli.Ulker Arena ve Sinan Erdem; Ipekci'den daha buyuk ama Ipekci'nin atmosferi daha iyi.

Üst Alt