Ergin Ataman Galatasaray Üyesi Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray Üyesi Oldu!

01dfb8d807d8487d91decffa57df2529.jpeg

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ergin Ataman, Galatasaray Spor Kulübü’nün 17123 numaralı Galatasaray Üyesi oldu.

Türk Telekom Arena’da düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Ergin Ataman, “17123 üye numarası ile Başkanımız bana kulüp üyeliği kartımı verdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Tüzük gereği 10 yıl sonra başkanlığa aday olabiliyorum. Ben de profesyonel kariyerimin ardından yönetimlerde yer almayı, başkan olmayı istiyorum” şeklinde konuştu.

"Galatasaray'dan ayrılmam söz konusu değil"
Kulüpte kalmam için Başkanımız Dursun Özbek çok büyük çaba sarf etti. Birlikte çok güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz diyen Ataman, “Galatasaray da Avrupa’nın en büyük kulüplerinden biri. Türkiye de Avrupa’nın en iyilerinden. Galatasaray’dan ayrılmam söz konusu değil. Euroleague, NBA gibi olacak. Bütçeyi yükseltmek zorundayız. 9-10 milyon euroluk bütçe ile çok güçlü takım olmayı vaat ediyoruz. Belirlenen hedefler olursa ben kalacağımı söyledim. Bana herhangi bir teklif gelmedi. Transferin konuşulacağı dönemde değiliz” ifadesini kullandı.

Milli Takım’daki geleceği ile ilgili görüşlerini de anlatan Ataman, “Bu hafta içinde Başkan Harun Erdenay ile bir toplantı yapacağız. Hem kulüp, hem de milli takım çalıştırmak zor. 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası’na direk katılıyoruz. 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda milli takımın başındayım. Galatasaray ile bu kadar başarılar yaşadım. Galatasaray’ı da bırakmak istemiyorum. Pazar akşamı izin alınırsa Beşiktaş maçından önce 50 bin taraftar önünde kupamızı almak istiyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Ergin Ataman Galatasaray Uyesi Oldu

Şampiyonluk Basın Toplantısı - YouTube

Son düzenleme:
Üst Alt