Ergin Ataman Galatasaray Yolunda - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray Yolunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ergin Ataman Galatasaray Yolunda

Her maç ana-bacı sövdüğümüz, or... diye bağırdığımız Nevriye Yılmaz'a transferine tepki yok :eek: Mahmuti'ye Efes'teyken küfür edilmediğini nereden bilelim ? Ya da Mahmuti Fener'e gider de hoşunuza gitmeyecek bir hareket yaparsa tepki vermez misiniz ? Ya da sallayın hepsini, Mahmuti Fener'e giderse "aslan yürekli" hocamız olarak mı kalacak ? Bırakın, yok gerizekalı demişiz, yok mola almış falan filan.

Örnekleri istemeyerek Mahmuti üzerinden vermek zorunda kaldım.

Nevriye'nin transfer olmasını ben istemiyorum ama isteyenleri anlayabiliyorum çünkü bayan basketbolda yerli kalitemiz sıfırın altında.

Mahmuti Fener'e de gitse Ergin Ataman'ın yaptığı pislikleri yapmaz çünkü kendisi ADAM'dır. Bu sene hiç bi maçta pislik yapmadı bize de yapmaz. Adamın tarzına ters zaten pislik yapmak , taraftarı germek filan.

Evet Fener'e gitse bile aslan yürekli hoca kalıcak benim için.

Gerizekalı Ataman diye bağırdığımız adama sen büyüksün Ataman diye bağırabilirsin ben bağırmam, o adamın takımını izlemeye de gitmem.

Oktay Hoca fenere gitmesin diye aramızda para mı toplasak ne??

:(

ama hala inanmıyorum gideceğine bizden!!

his mi dersiniz ne dersiniz bilmiyorum da.....

Mahmuti´den sonra Ivkovic gelse icimde burukluk olur. Bundan sonrasi umrumda degil.

Gönlümüzü zor alirlar. Böyle olmamaliydi

Nevriye'nin transfer olmasını ben istemiyorum ama isteyenleri anlayabiliyorum çünkü bayan basketbolda yerli kalitemiz sıfırın altında.

Mahmuti Fener'e de gitse Ergin Ataman'ın yaptığı pislikleri yapmaz çünkü kendisi ADAM'dır. Bu sene hiç bi maçta pislik yapmadı bize de yapmaz. Adamın tarzına ters zaten pislik yapmak , taraftarı germek filan.

Evet Fener'e gitse bile aslan yürekli hoca kalıcak benim için.

Gerizekalı Ataman diye bağırdığımız adama sen büyüksün Ataman diye bağırabilirsin ben bağırmam, o adamın takımını izlemeye de gitmem.

Yazmim diyorumda dakka başı aynı şeyleri yazıyorsun.

Takımda sen ve senin gibileri kırmızı halıyla bekliyordu gel beni destekle diye,ne olur git ya izlemeye!

İnsanlara hakaret etmeden protesto etmeyi,ıslıklamayı öğrenemeyenn sen ve örneklerinin zaten galatasaray tribünlerinde işi olmamalı.

Takıma çok büyük hizmet etmiş olursun böyle emin olabilirsin

Yazmim diyorumda dakka başı aynı şeyleri yazıyorsun.

Takımda sen ve senin gibileri kırmızı halıyla bekliyordu gel beni destekle diye,ne olur git ya izlemeye!

İnsanlara hakaret etmeden protesto etmeyi,ıslıklamayı öğrenemeyenn sen ve örneklerinin zaten galatasaray tribünlerinde işi olmamalı.

Takıma çok büyük hizmet etmiş olursun böyle emin olabilirsin

Öyle boş yazıyorsun ki senin yazılarını okurken harcadığım zamana üzülüyorum.

Varsa karşı fikrin düzgün bir türkçe ile paylaş. Yok ise alıntılama beni boş yazıların için.

Sövdüğümüz adamı,sevdiğimiz adamın yerine getiren şahıslara artık sadece pes diyorum PES!!

sövdügünüz adama niye sövdügünüzü bana söylermisin. o ergin atamanın hatası degil. sövenlerin hatası. utanması gereken onlar. adam hareketmi yapıyor taraftarada sövüyorlar. ben okadar maca gittim hic sövmedim bu adama. sövülcek bişey yok cünkü.

Ataman gelirse takımı izleyemeyecek varmış beyler :sad007: Hemen mail atalım kulübe Ataman'dan vazgeçsinler !

Hey Allah'ım ya, gelmezsen gelme kardeşim :eek:

O kadar soguttular ki insanı basketten, kimin geleceği umrumda bile değil.

Tamam. Ama Ataman gelmezse sen maçlara geleceksin ?

:haha:

Komiksin. Orda senin dediğin her şeye cevap vermişim. Sen takılmışsın maça gelme olayına. Evet söylediğimin arkasındayım. Ergin Ataman iyi bi koç olarabilir ama pisliğin teki. O adamın yönettiği takımın maçına gitmem diyorum. Ne alakası var tehditle.

Hadi yine kendi kendine gül eğlen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt