Ergin Ataman Galatasaray’da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray’da

Cevap: Ergin Ataman Galatasaray’da!

ergin ataman mademki bu saatten sonra bizim antrönörumuz bizde sahip çıkmak yakışır

ergin atamanın oktay mahmudi den daha iyi bir netice alabilecegine inanmıyorum bu seneyi en az 1 kupa ve euro lige taşıyamassa bizi başarısız sayarım arma için istemesemde destekleyecegim gönlüm her zaman oktay hoca ile beraber olacak

iyi transferlerle eurocup u kesin alırız hawkins ve arroyo yu getirir kesin ergin ataman

ozaman oktay mahmudide başarısızdı. cünkü bu sene bize kupayı aldıramadı. fenerle efesin leş oldugu sezonda. böylemi düşünmeliyiz.
ergin atamanın oktay mahmudi den daha iyi bir netice alabilecegine inanmıyorum bu seneyi en az 1 kupa ve euro lige taşıyamassa bizi başarısız sayarım arma için istemesemde destekleyecegim gönlüm her zaman oktay hoca ile beraber olacak

oktay hoca cok kötü yabancı secimi yaptı.başarısızlığımızn temel sebebi bu.savunmayla bir yere kadar.şutu olan jaka dan başka oyuncumuz yok.

Kendinle çelişen bir yorum. Mahmuti finale kalsaydı Euroleague gidecektik olayı böyle değerlendirirsen. Mahmuti ne kazandırmış buralara mı girelim yani şimdi. Tamam Mahmuti'nin karizması başka ama savunacam diye affedersiniz ama saçma sapan şeyler söylemeyin.

Yok Eurocup'u almalıymış Ataman, ligde şampiyon yapmalıymış kıstas aldığınız da Mahmuti. Böyle değerlendirirseniz olay pisleşir. Sen 3 kupa almış her yeri süpürmüş takımı yaratan koçu getiriyosun ama Mahmuti daha iyi. Mahmuti'ye haksızlık yapıldı deyin -ki ben katılmıyorum- ama anlamsız bahaneler üretmeyin.

Uclarda geziniyorsunuz beyler. Mahmuti´yi hepimiz cok seviyoruz ama bu sevgi yüzünden de Ataman´a anormal yük yüklememeliyiz. Bu beklenti altinda hepimiz eziliriz.

Oktay Mahmuti ve Ergin Ataman´i karsilastirmak yersiz. Ikisi de Türkiye´nin en önemli koclarindan.

Karsilastirma yapacaksak, ki siz sonuca göre yorum yapmayi ve fikir sahibi olmayi cok seversiniz, Mahmuti 2 senede Galatasaray´i sampiyon yapamadi. Ergin Ataman 1 senede Besiktas´a 3 kupa kazandirdi. (Gecen sezon devre arasinda geldigi icin saymiyorum)

O yüzden birakin artik bu karsilastirmalari. Ikisi de cok kaliteli. Türkiye´nin en iyi 2 kocu.

Bundan sonra Ergin Ataman´a destek vermekten baska caremiz var mi? Elestirmek icin pusuda bekleyen bir taraftar toplulugu, ne kadar enerji verebilir takima? Ne kadar samimi olabilir?

Hayırlı olsun Ergin Ataman'ı severim ben, eğer sadece koçluk anlamında bakarsak bence Türkiye'nin en iyi koçuydu

Kendinle çelişen bir yorum. Mahmuti finale kalsaydı Euroleague gidecektik olayı böyle değerlendirirsen. Mahmuti ne kazandırmış buralara mı girelim yani şimdi. Tamam Mahmuti'nin karizması başka ama savunacam diye affedersiniz ama saçma sapan şeyler söylemeyin.

Yok Eurocup'u almalıymış Ataman, ligde şampiyon yapmalıymış kıstas aldığınız da Mahmuti. Böyle değerlendirirseniz olay pisleşir. Sen 3 kupa almış her yeri süpürmüş takımı yaratan koçu getiriyosun ama Mahmuti daha iyi. Mahmuti'ye haksızlık yapıldı deyin -ki ben katılmıyorum- ama anlamsız bahaneler üretmeyin.

Bence sen biraz hatır bilmeyi öğren.

Mahmutiyle birlikte Avrupa'da eserken,helal hocam diye geziyordun.

Play-off'dan önce favori yine Galatasaray'dı,o süpürdü dediğin Beşiktaş değil.

Mahmuti bu kadar cabuk silinip atılacak adam değil,sen siliyorsan sil ama gelip buraya laga luga yapma.

Erman Kunter ‏@ErmanKunter

Bugun bir sey ortaya cikti , gonulden bu isi isteyen 6 saatte isi bitirdi , onlarin bu guvenine layik olmaya calisacagim ,

Biz istesek 6 saat mi sürerdi sizce :eek: Erman Hocam çok utandık :eek:

Bence sen biraz hatır bilmeyi öğren.

Mahmutiyle birlikte Avrupa'da eserken,helal hocam diye geziyordun.

Play-off'dan önce favori yine Galatasaray'dı,o süpürdü dediğin Beşiktaş değil.

Mahmuti bu kadar cabuk silinip atılacak adam değil,sen siliyorsan sil ama gelip buraya laga luga yapma.

Ne alaka şimdi :D Konuşmaya bak. Benimle iletişim kurmazsan sevinirim.

Üst Alt