Ergin Ataman: Stefan Kuntz, Türk Milli Futbol Takımı'nın Başına Geçmemeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: Stefan Kuntz, Türk Milli Futbol Takımı'nın Başına Geçmemeli

anadolu-efes-basantrenoru-ergin-ataman-ilk-kez-bu-kadar-kotuyuz-1607113482550.jpeg

Ergin Ataman: "(Stefan Kuntz) 1. lig seviyesinde, Avrupa kupalarında başarısı olmayan bir antrenörün Türk Milli Futbol Takımı'nın başına geçeceği yazılıyor. Şaşkınlık içindeyim. Futbol dünyası tuhaf bir dünya, tuhaf bir yönetimi var. İyi ki basketbol hocası olmuşum"

Ergin Ataman: "Bir ümit milli takımı teknik direktörünün gelip Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın başına geçmesi bana göre Türk futbolunun aşağılanmasıdır."

Ergin Ataman: “Milli takım tarihin en iyi jenerasyonunu yakalamış durumda. Şenol hoca ile bir uyumsuzluk ve şanssızlık oldu. Bu takımın başına mutlaka kariyerli, bütün oyunların ona ve başarılarına saygı duyacağı, tüm oyuncuların üzerinde bir teknik direktör getirilmesinden yanayım"

Ergin Ataman: "Yabancı antrenöre karşı değilim. Löw, Guardiola ve Mourinho gibi Avrupa'da 20-30 antrenör var."

Ergin Ataman: "Ünal Aysal, Galatasaray'ı çalıştırıp çalıştıramayacağımı sordu. 1-2 yıllık eğitimden sonra bunu yapabileceğimi söylemiştim. İyi ki o yola girmemişiz çünkü şu anda 3. Lig'de sürünüyor olabilirdik."

AA Spor

Keşke gelecek hocayı sana seçtirseler şu anda futbol dünyasını yöneten heriflerin bu forumdaki renkdaşlarımın hiç biri kadar bilgisi yok ...

Ergin Ataman: "Ünal Aysal, Galatasaray'ı çalıştırıp çalıştıramayacağımı sordu. 1-2 yıllık eğitimden sonra bunu yapabileceğimi söylemiştim. İyi ki o yola girmemişiz çünkü şu anda 3. Lig'de sürünüyor olabilirdik."

:asd:

Adamin fazla yüksek seviyede oyuncu olmadan 3 kere U21 Avrupa sampiyonasinda final oynayip 2 kere de turnuvuya almis. Flick Bayerni birakmasa, bence A Milli Takimin basina bu adam gecerdi.

Löw Mourinho Klopp gibi 20-30 adam varmis. Kimler onlar acaba? Ve takiminda basarili olan adami nasil türk milli takim hocasi yapacaksin?

Üst Alt