Ergin Ataman - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Ergin Ataman | Koç

Adam. Kısa ve net. Her haliyle belli ediyor bu durumu. Şu konuşmasına bakıyorum; Aydan Siyavuş'u anarak başlaması bile bir göstergedir benim için. Yönetime sövenle arasında çok büyük fark var. Çok büyük çok..

Maçtan sonra babasıyla röportaj yaptılar, bu seneki şampiyonluk güzel ama seneye EL'de final-four bekliyorum dedi.

Ergin Ataman'ın "winner" özelliğini kimden aldığı belli oluyor.

BM0GFRCCUAE8Lsu.jpg

mahmutinin gidişine çok üzülmüştüm. ergin hocaya karşı bir tavrım yok yönetime sinir olmuştum bu konuda. Ergin hoca takdiri ve sevgiyi hak etti.

başarıların devamı gelir inşallah hocam. teşekkürler

Ergin Hocayla bizim taraftar arasinda neden yeterince bir bag olusmadi anlayamiyorum. Daha dogrusu su kadarini tahmin ediyorum.

Basketboldan fazla anlamayan taraftarimiz, Oktay mahmuti' yi cok iyi bir koc olarak dusunduklerinden ve yonetimin de onu gondermesinden sinirlendi herhalde.

Oktay mahmuti winner degil, ergin atamanla her eslesmelerinde de ataman onu yenmistir, ( tam istatistik tutmadim ama boyle olduguna eminim, en azindan buyuk bir ustunluk kurdugundan hic suphem yok).

Gecen sene bizim kadromuz bjk dan iyiydi ve bizi eledi ataman.

Bu sene biz ne kadar abartsak da bizim oyle super muper bir kadromuz falan yok, efesin de fenerin de kadrosu bizden iyiydi ama koclari dandik oldugundan finali bile goremediler.

Butun bunlarin otesinde e.ataman inanilmaz fanatik bir gs li. Fatih terim futbolda neyse e.ataman basketbolda bence onun 2 katidir. terimi imparator yaptik-ki bunu fazlasiyla hakediyor- atamani da artik gercek anlamda sahiplenelim ve degerini bilelim.

Ergin Hocayla bizim taraftar arasinda neden yeterince bir bag olusmadi anlayamiyorum. Daha dogrusu su kadarini tahmin ediyorum.

Basketboldan fazla anlamayan taraftarimiz, Oktay mahmuti' yi cok iyi bir koc olarak dusunduklerinden ve yonetimin de onu gondermesinden sinirlendi herhalde.

Oktay mahmuti winner degil, ergin atamanla her eslesmelerinde de ataman onu yenmistir, ( tam istatistik tutmadim ama boyle olduguna eminim, en azindan buyuk bir ustunluk kurdugundan hic suphem yok).

Gecen sene bizim kadromuz bjk dan iyiydi ve bizi eledi ataman.

Bu sene biz ne kadar abartsak da bizim oyle super muper bir kadromuz falan yok, efesin de fenerin de kadrosu bizden iyiydi ama koclari dandik oldugundan finali bile goremediler.

Butun bunlarin otesinde e.ataman inanilmaz fanatik bir gs li. Fatih terim futbolda neyse e.ataman basketbolda bence onun 2 katidir. terimi imparator yaptik-ki bunu fazlasiyla hakediyor- atamani da artik gercek anlamda sahiplenelim ve degerini bilelim.

Nereye iyiydi

Jaka lakovic, luksa Andric, Joshua ship, preston shumpert ,songaila . bu isimlerin hepsi kagit ustunde su anki oyuncularimizdan cok daha buyuk isimler.

ama mahmuti bunlari kullanamadi.

arroyo haric, geri kalan oyuncularimizn hicbiri buyuk isimler degil bu seneki kadroda.

Ama onlari cok iyi antrene eden ve hepsini cilalayip parlatan ve birer yildiza donusturen buyuk hoca ergin ataman var bu takimin basinda.

Bu begendigimiz Gordon var ya baska koclarda olsa adam hergun bir ton dayak yer, tam bir sokak basketbolcusu, onu bile belli bir disiplinde tutmayi ve sisteme faydali bir oyuncu haline getirdi ataman.

Jaka lakovic, luksa Andric, Joshua ship, preston shumpert ,songaila . bu isimlerin hepsi kagit ustunde su anki oyuncularimizdan cok daha buyuk isimler.

arroyo haric, geri kalan oyuncularimizn hicbiri buyuk isimler degil bu seneki kadroda.

Ama onlari cok iyi antrene eden ve hepsini cilalayip parlatan ve birer yildiza donusturen buyuk hoca ergin ataman var bu takimin basinda.

Bu begendigimiz Gordon var ya baska koclarda olsa adam hergun bir ton dayak yer, tam bir sokak basketbolcusu, onu bile belli bir disiplinde tutmayi ve sisteme faydali bir oyuncu haline getirdi ataman.

Hee lakovic > arroyo

andic > ndong

ağır fail gidiyosun

Bu seneki kadromuz geçen seneden net daha iyi yapmayın etmeyin.

Geçen sezon kritik anları oynayacak oyuncumuz yoktu.

Ayrıca şut sokan adam yoktu,şampiyon takımın neredeyse hepsi şutör.:)

Herkesin düşüncesi kendine ama bu takım net daha iyi.

Bu seneki kadromuz geçen seneden net daha iyi yapmayın etmeyin.

Geçen sezon kritik anları oynayacak oyuncumuz yoktu.

Ayrıca şut sokan adam yoktu,şampiyon takımın neredeyse hepsi şutör.:)

Herkesin düşüncesi kendine ama bu takım net daha iyi.

abi onu bunu bilmem kadroyu gectim, o belki tartisilabilir, hangisi daha iyiydi falan ama

ozunde soylemek istedigim ergin ataman>mahmuti.

siz bunu hala anlamadiysaniz, zaten konusmaya degmez.

nokta.

abi onu bunu bilmem kadroyu gectim, o belki tartisilabilir, hangisi daha iyiydi falan ama

ozunde soylemek istedigim ergin ataman>mahmuti.

siz bunu hala anlamadiysaniz, zaten konusmaya degmez.

nokta.

İki koçta çok değerli koçlar ama son iki seneye bakarsak bende Ergin hocayı önde görüyorum.

Sakatlıklara rağmen şampiyonluğa ulaştık.

Ergin hoca çok büyük iş yaptı.

Üst Alt