Ergin Ataman - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herşey için bizi mutluluktan anlattığın için yenildigimizde sana çok kizsakta bizi delirtsende Galatasarayliligin yeterdi hocam hakkını helal et.

Kendisini hiç sevmezdim o yüzden gittiğine çok sevindim. Sezon ortasında kovulmaması zaten Eurocup ve lig şampiyonluğu hatırınaydı. Yerine kendisinden daha kötüsünü getirmekte ancak bizim yönetime yakışır zaten. Bundan sonra kendisinin fedaileri yerine gerçekten Galatasaray ve basketbolu sevenler izlerler maçı, en sevindiğim nokta bu.

Ataman'in kötü geçirdiği sezonda bile destekledim. Her sene başarılı olacak diye bir kaide yok kaldiki dursun gibi yalancı bir adamın olduğu yerde işi daha da zordu.

5 sene içinde ciddi başarılar sağladı ve duruşunu hiç bozmadı. Bu şekilde gönderilmesi büyük bir yanlış ama dursundan da bundan fazlası beklenemezdi.

Her şey için teşekkürler imparator, yolun açık olsun.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendisini hiç sevmezdim o yüzden gittiğine çok sevindim. Sezon ortasında kovulmaması zaten Eurocup ve lig şampiyonluğu hatırınaydı. Yerine kendisinden daha kötüsünü getirmekte ancak bizim yönetime yakışır zaten. Bundan sonra kendisinin fedaileri yerine gerçekten Galatasaray ve basketbolu sevenler izlerler maçı, en sevindiğim nokta bu.

+1

koyduk mu molalarını unutamıyorum 2012deki

başardıkları için teşekkürler ve saygılar kendisine

Duygun Yarsuvat: "Ergin Ataman'ı aşağıladınız siz! Basketbol her zaman 'Yenilmez Armada' olmuştur. Seyirci az, para az denmemelidir."

Ergin Ataman'dan razı olmayanları anlıyorum, hatta hak verdiğim noktalar da var. Örneğin; sıfırdan bi koça 4 sene kontrat veriyoruz, Türk, Yunan, Sırp oyuncular alıp onlara da 4 yıl kontrat vereceğiz, ilk 2 yılda hedefimiz 1 playoff çünkü o oyuncularla beraber olgunlaşan bi takım yaratacağız dense hiç tereddüt etmem kabul ederim. Galatasaray her zaman şampiyonluğa oynar diye düşünenlerden değilim. 2 sene yapılanırsın ondan sonra her yıl değişmeyecek bi düzenin olur, severim.

Ama Ataman gitsin diyen yönetim bu yönetim. Ultraslan'la kucak kucağa yolladılar adamı. Basketbol aklı? Yok tabii ki, Ultraslan dediğimiz grup basketbol maçında "yönetim futbolcu taraftaaar" diye bağıran grup.

Erman Kunter'in yerinde olsam kesinlikle kabul etmezdim çünkü arkasında duracak bi yönetim yok, şu an günü kurtarmak için getirdiler onu. Ve doğal olarak Halil Üner muamelesi yapıyor ona taraftar. Çünkü taraftar niyeti biliyor(Taraftar derken ultraslansporlulardan bahsetmiyorum)

Tabiki de hayır.1 Terim 2 Derwall 3 Denizli benim için.
ca13c171919c5714765892c8aba7c564.jpg

Üst Alt