Erkan Zengin Fenerbahçe ile Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkan Zengin Fenerbahçe ile Anlaştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[h=2]Eskişehirspor'un 29 yaşındaki yıldızı Erkan Zengin, Fenerbahçe ile anlaştı.[/h][FONT=titillium_webregular]Eskişehirspor Yönetimi ile görüşen Erkan Zengin, 800 bin euro alacağı karşılığında bonservisini talep etmişti. Bu görüşmenin ardından İstanbul'a gelen Erkan, Fenerbahçeli yöneticilerle görüştü ve prensipte anlaşma sağlandı.[/FONT]
[FONT=titillium_webregular]Erkan Zengin'in Eskişehirspor'dan alacağı 800 bin Euro'dan vazgeçmesiyle ile birlikte Fenerbahçe de sarı siyahlı kulübe 500 bin Euro ödeyecek. Böylece toplam 1 milyon 300 bin Euro karşılığında yıldız futbolcu Fenerbahçeli olacak.[/FONT]
[FONT=titillium_webregular]Erkan, transfer sezonunun başlamasının ardından (6 Ocak) Fenerbahçe forması giyebilecek. Futbolcu, sarı lacivertli kulübe 500 bin Euro'ya mal oldu.

NTVSPOR[/FONT]

şerefsizler bize sözleşmesi bitmesine 5 ay kala 5 milyon euro çekip satmamışlardı tarık'ı 6 ay sonrada sözleşme uzatıp yine 5 milyon euroya sattılar fenere gelince sözleşmesi devam eden adamı 500 bin euroya satarlar

aynisini biz yapsak etik davranmamis oluruz. Eses hergün kinama aciklamasi yapardi. Erkan kadro disi kalirdi.

Erkan'in feneve sempati duydugunu ve fenev maclarinda dogru duzzgun ohnamadigini herzaman dile getirmisimdir.

Üzülmedim hatta 2 yönden sevindim..öncelikle Eskişehir para kazanamadi sonrasında ise cok etkili olmayan birinin fb ye gitmesi güzel

Keşke biz alsaydık bizde böyle zeki bir Sneijder var
Alper olayı gibi gelmesin felan diyordu bazı arkadaşlar şimdi Alper gibi bir tane ortasahamız var mı yarıp gidebilen..
Erkan her türlü puan getirirdi bize..

Keşke biz alsaydık bizde böyle zeki bir Sneijder var
Alper olayı gibi gelmesin felan diyordu bazı arkadaşlar şimdi Alper gibi bir tane ortasahamız var mı yarıp gidebilen..
Erkan her türlü puan getirirdi bize..

katılıyorum. fb bu yönden daha iyi. mesela alper-erkan anadolu macları icin büyük silah. hani ilk 11 baslamasalarda yedekten girip katkı sağlarlar.

bizim yedeklere bakıyorum ???

insallah kontejan kalkarda kaliteli yabancılar ile sağlam bir takım oluruz yoksa fb ile bjk yerli bazında bizden daha iyi malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt