Erkek Kişisel Bakım Seti Tavsiyeleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Kişisel Bakım Seti Tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar,

Kişisel bakım seti kullananlar var mı aranızda. Hani şu hem traş, hem saç kesme, hem ince uçlu düzeltme aparatları falan olanlardan. Ben almayı düşünüyorum bugün.

Marka model tavsiyeleriniz, tecrübelerinizi varsa paylaşırsanız sevinirim.

Remington, Braun, Philips, Panasonic gibi bilindik markalar tercihimdir.

Berberim Remington kullanıyordu, onun tavsiyesi ile bende Remington traş makinesi almıstım.

Bir süre kullandıktan sonra yüzümü bayagı bi tahris etti. Yüz icin en sağlamı gillette,

teknosadan panosonic marka almıştım bir sene önce. 7+1 erkek bakım seti. Hala kullanıyorum tavsiye edebilirim. 119 tl mi neydi şimdi olmayabilir.

Gillette gibi traş bıçakları boyun tarafımı fazlaca tahriş ediyor, traş sonrası sürekli kıl dönmesi tarzı batıklar oluyor. O yüzden makina almayı düşünüyorum.

Bu konuda Philipsin iyi bir tercih olduğunu duyuyorum hep.

Bu arada bende Permatikçiyim. Kaymak gibi yapıyor.:)

GT-I9300 Tapatalk

attachment.php

öneririm

Ekli dosyalar

• PhilipsQG3340TrasMakinesiSetiFullSet852234310-535.jpg
    PhilipsQG3340TrasMakinesiSetiFullSet852234310-535.jpg
    35.9 KB · Görüntüleme: 178
Verilen tavsiyeler ve araştırmalarım sonucu şu 3 model arasında kaldım.

BRAUN CRUZER 6 BEARD HEAD SAÇ SAKAL KESME MAKİNESİ - Teknosa

PANASONIC ER-GB40-A503 SAKAL KESME MAKÄ°NESÄ° - Teknosa

PHILIPS QG3340 ERKEK BAKIM KÄ°TÄ° - Teknosa

aslında 2 si sakal kesme makinesi. diğeri bakım kiti. benim için önemli olan sakal olduğu için o yöne de kayabilirim. philips hakkında başlıkların oturmadığına dair ve başlıkların garanti kapsamına girmediğine dair şeyler okudum. amaç sakal kesmek olunca aynı paraya sakal konusunda hakkını daha çok vereceğini düşündüğüm panasonic ya da braun daha ağır basıyor gibi.

braunda da tarakları açınca biraz oynama varmış. panasonic daha kompakt, sağlam duruyor gibi.

Yagli saclar icin tavsiye edeceginiz bir sampuan var mi arkadaslar
Sacimi 1 gun yikamassam bir sonraki gun acayip yagli oluyor ve kasiniyor bir oneriniz veya tavsiyeniz var mi ?

simdiden tesekkurler

erkek vücut tıraş makinesi body groomlar arasında kesinlikle braun tercih etmeyin.

phillipsin tıraş kafası noktalı olduğu için kanama yada tahriş yapmıyor , braun ile kesik içerisinde kalıyorsunuz ve ciddi tahriş ediyor.

ben yıllardır phillips kullanırım mal gibi braun'a geçeyim dedim meğersem o tıraş bıçağını phillipsten taklit etmişler ama uçları sivri ve kullanmak imkansız

1624522346898.png

resimde işaretlediğim günümüzdeki en başarılı vücut tıraş sistemidir , ama bunu philips daha iyi yapıyor braun kesinlikle almayın phillipsin bodygroom bu modellerinden birini tercih edin..

1624522411175.png

Üst Alt