Erkek ve Kadın Ballon d’Or Ödülüne Aday İsimler Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek ve Kadın Ballon d’Or Ödülüne Aday İsimler Açıklandı

Messi kotu istatistik yapti saniliyor ama Fransa Ligi'nde ve UCL'de toplam 40 macta 20 gol 20 asist yapti. Dunya kupasinda 7 macta 7 gol 3 asist.
47 macta 50 gole direk katki. O meshur xg istatistiginde de buyuk ihtimal liderdir.
MLS ve Fransa kupasi + varsa milli takim elemelerini saymadim.
Messi alamazsa Saudi Arabia ligini kasip kavuran Ronaldo alabilir.
Haaland da alabilir ama Norvec milli takiminin DK'ye katilamamasi bence eksi yazar ki balandor icin DK kupasi sampiyonlugu cok adaletli bulmam.

Haaland ŞL finalinde 1 gol 1 asist gibi bir performans gösterseydi belki alırdı da, Messi'ye jübile ve teşekkür kıvamında verirler ödülü

Messi kotu istatistik yapti saniliyor ama Fransa Ligi'nde ve UCL'de toplam 40 macta 20 gol 20 asist yapti. Dunya kupasinda 7 macta 7 gol 3 asist.
47 macta 50 gole direk katki. O meshur xg istatistiginde de buyuk ihtimal liderdir.
MLS ve Fransa kupasi + varsa milli takim elemelerini saymadim.
Messi alamazsa Saudi Arabia ligini kasip kavuran Ronaldo alabilir.
Haaland da alabilir ama Norvec milli takiminin DK'ye katilamamasi bence eksi yazar ki balandor icin DK kupasi sampiyonlugu cok adaletli bulmam.
Bunun olması demek FİFA'ya, dolayısı ile futbola güvenin ciddi şekilde sarsılması demek

Çok şükür 1 kişi bile kadın futbolu hakkında yorum yapmamış. Gıdım ilgimi çekmiyor yahu.

CL kazandıran Haaland mı WC kazandıran Messi mi?

Üst Alt