Erkekler Türkiye Kupası | Galatasaray C.C 80-89 Beşiktaş C.T | 10 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkekler Türkiye Kupası | Galatasaray C.C 80-89 Beşiktaş C.T | 10 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Erkekler Türkiye Kupası | Galatasaray C.C 78-89 Beşiktaş C.T | 10 Ekim | 4.Çey

Ne yapıyorsun Haluk ya.

78-88

Cevap: Erkekler Türkiye Kupası | Galatasaray C.C 80-89 Beşiktaş C.T | 10 Ekim | Maç S

Oktay Mahmudi takımı ıslak odunla dövse yeridir Bjk'den 89 sayı yemek nedir yahu.

Cevap: Erkekler Türkiye Kupası | Galatasaray C.C 80-89 Beşiktaş C.T | 10 Ekim | Maç S

Kötu oynmadık bence boş hucum cok yaptık ve iki adamı durduramadık birde anlamadıgım bişey neden cevherin üstüne oynamadık 4 faulluydu

Çok üçlük kaçırdık. Rachostie'den umutsuz olsam da Shipp,Ermal ve Evren'in oyunu ümit verdi.

Telekom'u yenemezsek lige kötü başlarız. Kazanmaktan başka çaremiz yok.

:SS kayip etmeyi sevmiyorum hic bir alanda hayatada boyle..

Yarın dikkat edeceğimiz tek isim "Sani Becirovic"

Çok üçlük kaçırdık. Rachostie'den umutsuz olsam da Shipp,Ermal ve Evren'in oyunu ümit verdi.

Telekom'u yenemezsek lige kötü başlarız. Kazanmaktan başka çaremiz yok.

telekomu yenemesek lige neden kotu basliyacakmisiz ne alaka tr kupas ile lig maclari?

Shumpert gibi hem içeriden hem dışarıdan katkı veren bir oyuncunun olmaması maçı kaybetmemize sebep oldu.Maça ortak olduğumuz anlarda bireysel olarak düşük düzeyde kaldık maalesef.

Shumpert neden oyunamadi bugun acaba?

Takım hafta içi çok zor bir deplasmandan çıktı normaldir.Herşey zamanla olacak,hocaya ve takıma çok güveniyorum.

Shumpert neden oyunamadi bugun acaba?

Küçük bir rahatsızlığı olduğu için galiba götürülmemişti..

Edit:

Hafif bir sakatlığı bulunan ve ilk etapta tedbir amaçlı olarak İstanbul'da kalan Preston Shumpert'ın yer almadığı Galatasaray Cafe Crown'un 12 kişilik oyuncu kadrosu şöyle:

GUARD

Taylor Rochestie

Tutku Açık

Evren Büker

Melih Mahmutoğlu

Göksenin Köksal

FORVET

Josh Shipp

Haluk Yıldırım

Caner Topaloğlu

Radoslav Rancik

PİVOT

Ermal Kurtoğlu

Luksa Andric

Sertaç Şanlı

Rochestie yanlış tercih gibi.Pg rotasyonumuz çok yavan kaldı sanki.

Galatasaray her alanda dökülüyor. Yatırım laflarının hepsi geyik. Şu alınınan oyuncuların çoğu kapasitesiz. Rancik gibi top kaybı rekortmeni bir adam neden kadroda tutulur anlamış değilim.Rochiestie ne kadar sönük bir oyuncu böyle. Uzun rötasyonu rezalet. Her alanda başarısız bir GS var bu sene. Amatör klüp gibi yönetilen bir klüp, sürekli fakir edebiyatı yapan yöneticiler ve Galatasaray büyüklüğünün farkında olmayan kapasitesiz sporcular bu sonuçların en büyük nedenlerinden birkaçı.

Galatasaray her alanda dökülüyor. Yatırım laflarının hepsi geyik. Şu alınınan oyuncuların çoğu kapasitesiz. Rancik gibi top kaybı rekortmeni bir adam neden kadroda tutulur anlamış değilim.Rochiestie ne kadar sönük bir oyuncu böyle. Uzun rötasyonu rezalet. Her alanda başarısız bir GS var bu sene. Amatör klüp gibi yönetilen bir klüp, sürekli fakir edebiyatı yapan yöneticiler ve Galatasaray büyüklüğünün farkında olmayan kapasitesiz sporcular bu sonuçların en büyük nedenlerinden birkaçı.

Renkdaş hele bir sakin ol ya.İlk mağlubiyetimizde yerden yere vurmaya çok meraklısınız ya o laf ettiğin rancik müthiş bir oyuncu gecen sene Fb maçlarından sonra gelip kötü oyuncu top kaybı rekortmeni dedin mi? Bence hayır demedin.Öteki maçlarını söylemiyorum bile.rochiestie dediğin adam süper oyuncu ve beko basketbol ligine damga vurucak cok cok iyi oyuncu..Ayrıca bu sene her dalda başarılı olucaz başarı ortalaması %75 olcak bak görüceksin.

Bende gerçekten inanamıyorum...Nasıl bir anlayıştır,nasıl bir düşüncedir artık yemin ederim bıktım...Yahu Galatasaraydan bahsediyoruz...Gsbasket başta olmak üzere diğer Galatasaray forumlarını okudukça bu taraftarın ne kadar gerçeklerden bu kadar uzak olduğunu görünce gerçekten inanamıyorum..Yok birkaç sene şampiyonluk beklememek lazımmış,yok geleceğin takımı kuruluyormuş hepsi palavra..Sırf şu geleceğin takımını kuruyoruz demek için,taraftarı kandırmak için ne kadar yetersiz adam varsa aldılar..Nerde Engin Atsür nerede Furkan Aldemir..Bunları alamamanı anlayabilirim.Ama geleceğin kadrosunu kuruyoruz diyerek taraftarı kandırma..

Yahu herşeyi geçtim..Bu takımın geçen senede en büyük sorunu değilmiydi ribaunt..Hareketli ,sert,ribauntçu uzuna ihtiyacı yokmuydu..Şu takımı izlerken benim gibi bu işten pekte anlamayan bir taraftar bunu görüyorsa bu şubeyi yönetenler nasıl buınu göremiyorlar..Nasıl bir işbilmezliktir bu...Geçen sezon oyun kurucu washın yetersiz olduğu söyleniyordu şimdi onu aratacak bir oyuncu getirmek nasıl bir anlayıştır...

Yaparsın adam gibi sponsor anlaşmanı,kurarsın kadronu doğru oyuncularla,mantıklı hamlelerle şampiyonluğu hedeflersin..

Basketbol branşından bahsediyoruz.Burası karşıyaka,banvit değil..Planlamanı ,sistemini şampiyonluk kovalarkende yapabilirisin..

Ama hala şu sponsorla devam eden zihniyetten hiçbir şey olmaz..

Adnan Polat ne olur bırak git....

Üst Alt