Erling Haaland, Borussia Dortmund'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha oturaklı takım bence Leipzig. Şampiyonluk şansı da az değil. Onlara gider diye bekliyordum, sürpriz oldu bana.
Timo Werner var o konumda.
İlk tercih Werner olur, diye gitmemiş olabilir.

Dortmund böyle topçular için biçilmiş kaftan.
Seyircisi süper, her sezon ilk 4'e oynuyorlar ve CL de grubu genellikle geçiyorlar.

2 sene oynayıp 80-100 milyona gidebilir.

Gscimbom mobil

Salzburg’un hücum hattı yağmalandı.

Haaland Leipzig de Timo Werner varken forma şansı olmayacağını düşündü heralde. EPL içinde erkendi zaten direk oraya gitmesi onun için doğru tercih olmazdı.

leipzig cift forvet oynuyor genel olarak

O zaman tercihini ne etkiledi merak ediyorum. Onun için daha uygun olabilirdi Leipzig. Sonuçta aynı mantıkla yönetilen bir yapı var.

Avusturya’nın Heute gazetesinde röportajı var ama bu konuda bir açıklaması yoktu. Juventus ve M. United da ısrarcı davranıyordu transferi için. Ben leipzige gider diye haberleri bile takip etmiyordum,emindim oraya geçeceğine.

O zaman tercihini ne etkiledi merak ediyorum. Onun için daha uygun olabilirdi Leipzig. Sonuçta aynı mantıkla yönetilen bir yapı var.

Avusturya’nın Heute gazetesinde röportajı var ama bu konuda bir açıklaması yoktu. Juventus ve M. United da ısrarcı davranıyordu transferi için. Ben leipzige gider diye haberleri bile takip etmiyordum,emindim oraya geçeceğine.
dortmundun ismi var + sattiklarinda top clublara satiyorlar iyi fiyatlara. bu etki etmis olabilir.

Üst Alt