GSC Haber - Erling Moe, Kendini Okan Buruk'un Yerine Koydu: "Bu kadar önde baskı yapıp arkada boşluk bırakmazdım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erling Moe, Kendini Okan Buruk'un Yerine Koydu: "Bu kadar önde baskı yapıp arkada boşluk bırakmazdım"

Bu akşam seyirci de verdi maçı... İzledik resmen adamların oyununu...
Abi herkes maçı dil altıyla tamamladı. Korku filmi, şey gibi düşün tonla tatbikat yapar eğitimlere katilirsin ilk yardım öğrenirsin ama deprem olunca hareket bile edemezsin. Seyirci de haklı dondular kaldılar çünkü bu maç bu kadarını kimse beklemiyordu. Çünkü o maç suni çimdi abi adamlar toprak beton parke her yerde bizden üstün.

Ya o attıkları gol ofsayt olmasaydı? Ya uzatmaya gitseydi maç? Çoğumuz gitti CL diye içinden geçirdi o an.

Rakip TD bizim TD'nin zaaflarını gösteriyor bize. Sanki mesaj vermek istiyor. Bu kadar yatırım yapmışsınız. Bu adamı mı buldunuz emanet edecek der gibi.

Bunu yazacaktım yazmışsın zaten. @Erden Timur, taraftar istiyor sen yap
Altyapıya falan bir yerlere getirip birlikte basıl oynanır öğretsin herif. 300 bin euro’luk adamlara nerede duracağını öğreten adam başarılı olur . Herifler dikine oynamaktan hiç çekinmiyor, her oyuncu dikine doğru oynayıp doğrunuza opsiyonu ortaya çıkıyorsa düşünülmesi gereken şeyler var demektir

Hem futbolu biliyor, hem lafı evirip çevirmiyor. samimiyet ve açık sözlülükle lafını da esirgemiyor. Sadece İcardi şu iki maçta oynamasaydı bile -5 averajla filan elenirdik, hikaye anlatmasın burada bazıları...Kendisini çok takdir ettim...

Üst Alt