GSC Haber - Erling Moe: "Umarım Icardi gününde olmaz, kendisine özel önlem almayacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erling Moe: "Umarım Icardi gününde olmaz, kendisine özel önlem almayacağız"

64ecca1f4e3fe029b47aba77.jpg

Molde Teknik Direktörü Erling Moe, Galatasaray'la oynayacakları Şampiyonlar Ligi play-off rövanş müsabakası öncesinde basın toplantısında konuştu. Erling Moe, İlk maçtaki oyun iştahlarını yarın ki maçta da sahaya yansıtmak istediklerini söyleyerek, "Umarım Icardi yarın gününde olmaz" dedi.​

UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu rövanş müsabakasında Molde, Galatasaray ile karşılaşacak. Bu maç öncesi son antrenmanını Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde yapacak olan Norveç temsilcisinin Teknik Direktörü Erling Moe ve bir dönem Galatasaray forması da giyen Martin Linnes, idman öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Tecrübeli bir takıma karşı oynayacaklarının farkında olduklarını dile getiren Erling Moe, “İlk maçta gösterdiğimiz oyun iştahımızı yine sahaya yansıtmak istiyoruz. İki takımında ofansif oynayacağı bir maç olacağını düşünüyorum. Seyir zevki yüksek bir müsabaka izleyeceğiz. Martin de bize burada nasıl bir atmosfer ile karşılaşacağımızı tecrübeleri ile aktardı. Zor gol yiyen bir takım olmak için çalışıyoruz. Umarım Icardi yarın gününde olmaz. Kendisine özel bir önlemimiz olmayacak. Planlarımızı uygulayabilirsek istediğimiz sonucu elde edebileceğiz” diye konuştu.

Linnes: "Benim için çok özel bir gün olacak"

Galatasaray'da yaklaşık 5,5 sezon top koşturan Martin Linnes, kendisi için özel bir maç olduğunu söyledi.

İstanbul'daki atmosferi yaşadığı için şanslı olduğunu aktaran Linnes, "Böyle bir atmosferde oynamanın ne olduğunu biliyorum. Herkeste böyle bir şans yok. Takım arkadaşlarımın böyle bir deneyimi yok. Ben burada oynama deneyimine sahibim." diye konuştu.

Sakatlığı nedeniyle forma giyemediği ilk maçta takımlarının iyi bir performans sergilediğini anlatan Norveçli futbolcu, "İyi bir takım olduğumuzu göstermeye çalışacağız. İlk maçta olduğu gibi coşkuyla oynarsak buradan iyi bir skorla döneceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Martin Linnes, Galatasaray ile eşleştiklerinde şaşırdığını dile getirerek, "Benim için çok özel bir gün olacak. Hem kulüp hem takım arkadaşlarım hem de benim için büyük bir fırsat. Çok önemli bir maç olacak. Eski evimde, takım arkadaşlarımla, kulüp çalışanlarıyla tekrar karşılaşacağım. Galatasaray'a karşı oynayacağımızın haberini aldığımda inanamamıştım, çok şaşırmıştım. Umarım bacağımdaki sakatlık iyileşir. Ben de sahada olup bu özel anı yaşarım. Oynayamazsam da bir taraftar olarak onların yanında olacağım." değerlendirmesinde bulundu.

Hürriyet/Ntv

Cesur adam. Ofansif oynarım ben diyor. Top oynatırım diyor. Golleri sadece bizim attığımız bol gollü bir maç olsun.

10 numara hücum futbolu oynatıyor, kaliteli oyuncuları olsa bu maç formaliteydi, anadolu kulüplerinden biri Moe’yi hoca olarak getirirse isabet olur..

Önlem alsa da işe yaramayacağını biliyor reis akıllı adam

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim takım çok hırslı olacak yarın. İlk maçın oyun olarak rövanşını almak isteyecektir. Yarın rakibe nefes aldırmayan bir takım bekliyorum.

Kurnaz aramizdaki tek fark Icardi demeye calisiyor. Ilk macta da kucumesi Galatasaray'i. Evet, GS Avrupa standardlarinda iyi takim olmayabilir hala su anda, ama Molde hic degil. Averaj takimi olacak logosu var gogusunde, hala sacmaliyor. Insallah 5-0 falan kazaniriz da sakinlesir.

Üst Alt