Haber - Erman Toroğlu: "Bjk 5 puan konusunda kasıtlı olarak tahkime gitmeyip taraftarı diri tuttu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Erman Toroğlu: "Bjk 5 puan konusunda kasıtlı olarak tahkime gitmeyip taraftarı diri tuttu"

Kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar taraftarını kandıran bir yönetim de ne bileyim ahlaksızlıklarını yeni ahlaksızlıklarla örtüyorlar. Haftaya farkı 14 yaparız havlu atınca diri diri artık ne yaparlar fantazilerine kalmış.

Ne alaka yaaa. Bildiğin yapılan mallığı "aslında mal değiliz, çok akıllıyız, bilerek mallık yaptık" diyerek kıvırmaktır bu. Nerede ulan bunlarda o akıl? ama güzel yalan bulmuşlar onu kabul ediyorum.

Ayrıca reddedileceği kesin falan değildi daha 1 hafta öncesine kadar her takımdan taraftar acaba mı diyordu.

Bunu derin GS yapabilirdi yinede bizde sonuçları kestirelemez, riskli.

Fb ve bjk'nin tabutuna son çiviyi çaktığımız günü iple çekiyorum. Her türlü pisliği yapıyorlar ama yine de olmayacak, başaramayacaklar umarım 🙏

Yapılan bunca kötülüğün bunca pisliğin bir bedeli olacaktır, olmalı. En azından ben böyle inanmak istiyorum.

Nkoude kafa atar, kirmizi yok. Aboubakar yumruk atar kirmizi yok. Konya macimizda rakibe kirmizi yok, alanya macinda fenere kirmizi yok. Arda baliklama atlar hemen penalti. Fenerin kayseri macinda goldun once faul var, var cagirmiyor bile. Basaksehir macinda iki penaltimiz verilmiyor. Isimiz cok zor…

Üst Alt