Erman Toroğlu: "Fenerbahçe'nin yaptığı midesizliktir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Fenerbahçe'nin yaptığı midesizliktir"

d52f335c78924a3a927475a5130b37b8.jpg

Erman Toroğlu: “Serdar Aziz’in her hafta rakiplerini ceza sahası içinde biçip, onlardan önce kendini yere atarak sanki kendisine faul yapılmış gibi bağırmasını görmezden gelenler, Kasımpaşa’nın penaltısı verilmedi diye ağlıyor olması çok tuhaf. Bu midesizliktir arkadaş.”

Ozellikle bu cumlesi cok onemli arkadaslar. Bu Serdar denen cacik, her hafta sniper atesi yemis gibi kendini yere atiyor halbuki faulu surekli de kendisi yapiyor. Bu alttaki konuda da belirtmistim, bunu konusan kimse yok satilmis medyada?

Adam doğru bildiğinden şaşmayan bir adam, bizim aleyhimizde de çok salladığı olmuştur ama en azından bu akşamki algıya tavrı net

Beyler burda boş yapmayalım, hem ermana sosyal medyada destek verelim hem de söylediği videosunu sosyal medyada yayalım.

Bugün takımımız hakkında iyi şeyler söyledi diye değil. Bunu önceden de yazdım.

Hiç kimseden korkmayan her zaman doğru bildiğini çat çat söyleyebilen en net yorumcudur. Bu adam aleyhimize de konuşsa çok net saygı duyuyorum

Erman Toroğlu: “Serdar Aziz’in her hafta rakiplerini ceza sahası içinde biçip, onlardan önce kendini yere atarak sanki kendisine faul yapılmış gibi bağırmasını görmezden gelenler, Kasımpaşa’nın penaltısı verilmedi diye ağlıyor olması çok tuhaf. Bu midesizliktir arkadaş.”

Erman Toroğlu: "Kimse laga luga etmesin. Dün Fener maçında hakemi gördük. Galatasaray bugün hakkıyla kazandı. Altın gibi 3 puan aldı. Şampiyonluğun en büyük adayı Galatasaray!"

Erman Toroğlu: "Kerem-Vargas pozisyonu penaltı değil. İki oyuncuda topa hamle yapıyor, Vargas kendini bırakıyor. Onyekuru’nun pozisyonu ise net penaltı."
Şu erman toroğlu kadar olamayan, galatasarayın hakkını savunamayan, objektif yorum altında inceden inceye bize giydiren, kendine galatasaraylı diyen satılmış bir dolu yav.ak yorumcunun tvde gezmesi midemi bulandırıyor.

Üst Alt