Erman Toroğlu: “Muslera, Ali Palabıyık'ın otoritesini öldürdü“ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: “Muslera, Ali Palabıyık'ın otoritesini öldürdü“

FAzJN8JWQAItBhn

Erman Toroğlu: "Muslera ikinci sarıdan kırmızı kart görmeliydi. Ben sarı kart göstereceğim. Sonra topa vuracak. Bu topu al da eve götür demektir o. Muslera, hakemin otoritesini öldürdü. Ali Palabıyık sonrasında dağıldı zaten." (A Spor)

Erman Toroğlu: "Çaykur Rizespor'un ilk golünden önce faul yok. Buz gibi gol!"

Erman Toroğlu: "Ben hakem olsam golü veririm. Pozisyonu da oynatırdım. Buz gibi gol. Hakem olsam net bırakırdım."

Erman Toroğlu: "Türkiye'ye bu tip hakem lazım değil, Cüneyt Çakır gibi hakem lazım, baktı gole gidiyor adam tak keseceksin. Adam oynattı bak, hepsini oynattı, böyle hakemler yaramaz bize!"

Soru: Sabo'nun Cicaldau'ya faulünde verilen sarı kart doğru mu ?

Erman Toroğlu: Sarı

Soru: Muslera'nın itiraz ettiği pozisyonda top çizgiyi geçti mi, geçmedi mi?

Erman Toroğlu: "Bu top içerde, çizgiyle vedalaşması lazım."

Ulan Erman Muslera pozisyonun da o hakem o topun izdüşümünü o açıdan gördüyse gerçekten Muslerayı da atsın. Ordan topun gölgesini gören hakemin gözlerine kurban olayım.

bizim son gol için faul mu dedi? eğer demediyse yanlış birşey yok.

eğer rizenin golünde faul yoksa son pozisyonda boru gibi gol işte. ayrıca muslera konusunda haklı.

FAzJN8JWQAItBhn

Erman Toroğlu: "Muslera ikinci sarıdan kırmızı kart görmeliydi. Ben sarı kart göstereceğim. Sonra topa vuracak. Bu topu al da eve götür demektir o. Muslera, hakemin otoritesini öldürdü. Ali Palabıyık sonrasında dağıldı zaten." (A Spor)

Erman Toroğlu: "Çaykur Rizespor'un ilk golünden önce faul yok. Buz gibi gol!"

Erman Toroğlu: "Ben hakem olsam golü veririm. Pozisyonu da oynatırdım. Buz gibi gol. Hakem olsam net bırakırdım."

Erman Toroğlu: "Türkiye'ye bu tip hakem lazım değil, Cüneyt Çakır gibi hakem lazım, baktı gole gidiyor adam tak keseceksin. Adam oynattı bak, hepsini oynattı, böyle hakemler yaramaz bize!"

Soru: Sabo'nun Cicaldau'ya faulünde verilen sarı kart doğru mu ?

Erman Toroğlu: Sarı
üçüncü golde de oynatırdım diyor mu?

Iki golde buz gibi gol hakem oynatarak harikulade is cikarmis memnun olmayana cuneyt gibi ataklari öldüren hakemler müstehak diyor.

çifte standart yoksa doğru konuşmuş. gerçekten bu ligde en ufak temasta kendini yere bırakan topçuları görmekten gına geldi.

diagnenin pozisyonunda hakemin faul vereceğinden o kadar eminler ki daha herif temas etmeden sürünmeye başlıyorlar.

diagne resmen boğa gibi içinden geçti heriflerin. aynı şekilde berkanın pozisyonunu da izledim, eğer topa hareketlenmeye devam ediyorsa faul vermeyecek arkadaş.

o zaman kornerlerde en ufak çekmede penaltı verilsin. büyüteçle felan incelesinler.

Üst Alt