Erman Toroğlu: "Rıdvan Dilmen ile Serdar Tatlı dostluğu irdelensin bakalım. Söyleyeceğim bu!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Rıdvan Dilmen ile Serdar Tatlı dostluğu irdelensin bakalım. Söyleyeceğim bu!"

1614798914507.png

Erman Toroğlu:

"Soru almayacağım.Ben Ankaragücü taraftarıyım ama şunu söyleyim. 3 gün önce oynanan Trabzon-Fenerbahçe maçındaki kararlarıyla tepki alan VAR hakemi Cüneyt Çakır, apar topar Ankaragücü-Galatasaray maçına verildi. Bu iş bir tuhaf, atama işleri tuhaf. Serdar Tatlı ile Rıdvan Dilmen olayına biraz daha değişik bakmak lazım diyorum. Söyleyeceğim bu!"

ufacık beyninle, cehaletin dibini sıyırmış tek niteliği akp çanağı yalamak olan çakma şam şeytanı koskoca GALATASARAY ile uğraşmaya çalışıyorsun ya senin sonun hiç iyi olmayacak

Ülke texas’a dönmüş zaten bir simülasyonda yaşıyoruz adeta. Bir kişi de çıkıp şu operasyon çocuklarına haddini bildirmiyor anasından doğduğuna pişman etmiyor. Ulan yatıyorsunuz madem bir işe yarayın. İbreti alem olsun

Maçta 3 puanda gitti artık

agücü gibi küme düşme hattının son sırasındaki bir takıma üç,üç çektirmiyiceksin

emre ve onyekuru net pozisyonları atsa farka giderdik,onları atmazsan uydurma penaltıyla golüde yersin,kırmızıyıda yersin,maçıda kaybedersin düzen bu malesef

artık oyuncularla ilgili hazır değilmiş,sakatlıktan yeni çıkmış laflarını duymak istemiyorum,kim var kim yok herkes tek ayaklada olsa oynayacak

Maçta 3 puanda gitti artık

agücü gibi küme düşme hattının son sırasındaki bir takıma üç,üç çektirmiyiceksin

emre ve onyekuru net pozisyonları atsa farka giderdik,onları atmazsan uydurma penaltıyla golüde yersin,kırmızıyıda yersin,maçıda kaybedersin düzen bu malesef

artık oyuncularla ilgili hazır değilmiş,sakatlıktan yeni çıkmış laflarını duymak istemiyorum,kim var kim yok herkes tek ayaklada olsa oynayacak
Aynen oyle

Üst Alt