Erman Toroğlu: "Şenol Güneş korkaksın, istifa et" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Şenol Güneş korkaksın, istifa et"

erman-toroglu-ndan-senol-gunes-e-carpici-sozler-14213716_3982_osd.jpg

Milli Takım'ın aldığı İsviçre mağlubiyetinin ardından Erman Toroğlu "Ülkesini seviyorsa istifa etmeli." ifadelerini kullandı.

Erman Toroğlu: "Çıkmış medyaya ben size hesap vermem diyor. Ben askerliğini yapmış vergisini veren vatandaşım, hesabı bana vereceksin."

Erman Toroğlu: "Şenol bu takımı kaldıramaz. Bu iş dünya kupasında 3-5 basit takımı yenip gündem olmaya benzemez. Avrupa takımı yeneceksin."

Erman Toroğlu: "Bakıyorum da diyor ki, rakibimizin kalecisi çıkardı diyor. Ya bizim kalecimiz 3 tane daha çıkardı 4 tane daha. Çıkarmasa 6 tane gol olcaktı Şenol. Net pozisyonlar çıkardı ya."

Erman Toroğlu: " Kulüp takımlarında sana bir şey demem ama milli takım başka. Milli takımda senden hesap sorarım ben. Aldığın parayı helal etmem. Şu ana kadar da aldığın parayı helal etmedim. İyi oynadık diyorsun ya! Takıma hakim değilsin."

Erman Toroğlu: " Bu kadro bunun daha iyisini yapmalıydı. Futbolcular mutsuz. Şenol Güneş'ten mutsuzlar, bu net. Şenol Güneş, Türkiye'yi seviyorsa istifa eder. Milli Takım'a yerli hoca derdim ama bu kadroya yabancı lazım." ifadelerini kullandı.

Aspor

Erman hoca bu ulkedeki tek begendigim yorumcu. Taktik vesaire konularinda yanlis yorumlari olabiliyor. Sahadaki futboldan bagimsiz, galibiyetler gelince yorumlarini sanki fundamental seyler degismis, ya da "Fatih Terim kendine gelmis" gibi yorumlayabiliyor ama onun disindaki en azindan dinledigim az miktardaki tum yorumlarina yuzde yuz katiliyorum. Bize karsi yorumlari dahil.

Dedigi dogru bu kadroya yabancı hoca lazım yerli olarak bu işi yapabilecek adam yok fatih terimde artık milli takıma gitmicegine göre hazır löw Almanyadan ayrılırken bu vasıfsızdan kurtulup löwü getirmek lazım hemen

Üst Alt