Erman Toroğlu: "Sivasspor'un golünde hiçbir şey yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Sivasspor'un golünde hiçbir şey yok"

1672342893506.png

Sivasspor'un golü neden iptal edildi?

🎙️Erman Toroğlu:

"Hiçbir pozisyonda ne faul var ne de ofsayt. "

"Bu bir rezalet"

"Diyelim ki ofsayt, VAR çizgisi nerede? Nereye çizdiniz abi?"

88 numaranın ayağı önde.

Zaten "diyelim ki ofsayt var, çizgi nerede" demesi çok garip?

Çizgi çekilmemiş olması, ofsayt olmadığı anlamına mı geliyor?

Pozisyon bildiğin ofsayt işte. Neyin algısını yapıyoruz?

benim kafam basmıyor hala, bu adamlar galatasaray hayranı değil ve pozisyonda net birşey yok ki 5dk inceledi. İptalden ise emin olduklarını farzediyorum. Çünkü bu golü verirsek içimizden geçerler diye düşünmeleri lazım. Sonuç olarak emin oldukları şey nedir çatlayacağım meraktan! Haaa hadi galatasaray kolluyorlar diyelim Nelson için penaltı çalmaları gerekirdi... ulan sivas bişey oynamasın biz salak gibi oynamalarına izin verelim ordan biri tabanla şut çekip uyduruk bir gol atsın, biz boş kaleye kaçıralım penaltımız verilmesin sonra bu ormancının evlatları "vay kara gece, oysa sivas nası gömecekti" moduna girsin...

benim kafam basmıyor hala, bu adamlar galatasaray hayranı değil ve pozisyonda net birşey yok ki 5dk inceledi. İptalden ise emin olduklarını farzediyorum. Çünkü bu golü verirsek içimizden geçerler diye düşünmeleri lazım. Sonuç olarak emin oldukları şey nedir çatlayacağım meraktan! Haaa hadi galatasaray kolluyorlar diyelim Nelson için penaltı çalmaları gerekirdi... ulan sivas bişey oynamasın biz salak gibi oynamalarına izin verelim ordan biri tabanla şut çekip uyduruk bir gol atsın, biz boş kaleye kaçıralım penaltımız verilmesin sonra bu ormancının evlatları "vay kara gece, oysa sivas nası gömecekti" moduna girsin...

amaç jknin kafa konuşulmasın
fb derbide kollansın
lig oynanmadan fbye kupası teslim edilsin.

bu sene ligin fbye borcu var kafasındalar.
O kadar ki ekonomist herife bile bu twiti attırdılar.
Öyle aşağılıklar işte .d.d

Üst Alt