Haber - Erman Toroğlu: "VAR'da Bitigen varsa penaltıyı 'görmemesi' normal" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Erman Toroğlu: "VAR'da Bitigen varsa penaltıyı 'görmemesi' normal"

Mert Günok'un gördüğü kırmızı kart doğru mu? 🤔

Erman Toroğlu: "Mert Günok yatarken eliyle oynuyor, kırmızı kart doğru."

Erman Toroğlu: "Ghezzal'ın Icardi'ye müdahalesi net penaltı. Halil de abileri gibi eyyama başlamış. Hadi bakalım Halil Umut Meler’i göreyim bunu Avrupa’da veremesin de!”

Erman Toroğlu: "VAR napıyor burada? VAR'da kim var? Bitigen, o zaman bunları 'görmemesi' normal :) "

Ghezzal'in pozisyonu bana kafayı yedirtti. Üstünde bile durmadan geçirdiler pozisyonu ama utanmadan bütün hafta çok net ortada olan o el pozisyonunu konuşup algı yapacak birileri. Mert elle oynamasaydı Icardi topla birlikte kaleye kadar yürüyerek gidecekti zaten.

Mert in kırmızısından önce icardi Halil e gidip sakin bir şekilde el ile oynamayı söylüyor. Ondan sonra Halil pozisyonun incelenmesini söylemiş olabilir. Yoksa var hakeminin çağıracağını sanmıyorum...

Ghezzal'ın Icardi'ye yaptığı penaltı pozisyonunun bir benzeri orta sahada yaşandı. Kerem topa vurduktan sonra biri Kerem'in ayağına vurdu. Hem foul çaldı hem sarı verdi orada sokuktaşlı topçuya.

Buram buram eyyam kokan hareketler.

Şu pozisyonda var olmasa bile pozisyon sonrası iki adam yerde kıvranıyorsa ve topun gidiş yönüne bakarsan bile olayın penaltı olduğu anlaşılır. Tek sebep var penaltı verirsem fener ile küçükler beni topa tutar mantığı...

Üst Alt