erman toroğlu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erman: "Penaltı olması için top oyunda, faulün ceza sahası içinde olması lazım. Bu 1.kural. İlk penaltı kararı doğru değil. Rizeli'ye sarı kart vermen, atışı kullandırman gerekir. Müdahale yapıldığında Feghouli korneri atmamıştı."

Erman: "Cagne penaltıyı atıyor, hakemin yeri yine kötü. Rizeli topçu neredeyse penaltıyı kullanacak. Herkes içeride. Bu top gol olursa gol verilir ama gol olmazsa tekrar edilmesi gerekir. Bu pozisyon tekrar edilmeliydi."

Erman: "Penaltı olması için top oyunda, faulün ceza sahası içinde olması lazım. Bu 1.kural. İlk penaltı kararı doğru değil. Rizeli'ye sarı kart vermen, atışı kullandırman gerekir. Müdahale yapıldığında Feghouli korneri atmamıştı."
Bu yorumun doğru olduğundan emin değilim. Hakem düdüğü çaldı ve kullanılmasına izin verdi. Kural ne diyor bilmiyorum tabi ama hakemin kullanılmasına müsade ettiği an geçerli olmalı diye düşünüyorum.

İlk penaltı kararı hadi diyelim yanlış, e gol olmadı zaten, sonuca etkisi yok. 2.penaltı doğru. ve kırmızı kart bence doğru erman ne dedi bilmiyorum. Eee nasıl hakemle kazanmış oluyoruz bu durumda hakemin sonuca etkisi nerde.

Yani Erman'ın yorumu doğru mu diyorsun? Çünkü penaltı Marcao'nun pozisyonu için çalındı diye biliyorum çünkü yanlış görmedim ise ona foul yapan oyuncu kart gördü.

Erman hoca hakli

Sadece su arguman yapilabilir mac basligina da yazdim:

"Top oyuna girdigi anda herifin eli Marcao'nun suratiyla hala temas halinde

Faul anlik bir sey degildir, mudahale bittiginde biter

Faul henuz bitmemis yani o anda"

Emre Akbaba'nın pozisyonuna şanssızlık dedi, hatta tehlikeli hareketi yapanın Emre olduğunu ve rakibin atılmasını da haksız olduğunu söyledi. Neden attı diye sordu ve ayağı kırıldı diye attı dedi.

Kirmizi karta yanlis demesi uzdu

Neticede sut ceken topcunun onune ayak sokuyosun evet ama insan refleks olarak yumusar oyle bi durumda

Bu hayvan nefretle abandi... zaten itiraz da etmedi hic

Üst Alt