erman toroğlu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erman Toroğlu : Denizli maçı 90+4 de ikinci golü yiyorsun, Konya maçı 90+6 da yiyorsun, Kayseri'de 90+1 de yedin şansına +9 de attın, Bu maçta da 89'da yedin. Şampiyon olacak takım son dakika golleri atar yemez.

takim savunmasi diye bisey soz konusu degil sahadaki durusumuz bir prof takimdan ziyade h. macina cikan bir 3. lig takimina daha yakin duruor.

takim savunmasi diye bisey soz konusu degil sahadaki durusumuz bir prof takimdan ziyade h. macina cikan bir 3. lig takimina daha yakin duruor.

Alan daraltmak yada alan acmak icin topsuz kosu yapan yok takimda ,geri paslar da muslera daha guzel bos alana kaciyor 🥴

Niye geri pas diye soverken farketrigim bir kadirsinas mevzu da bizatihi tamda budur.

Bu izlenim de beni direkman sistemi olmayan(calisilmayan ) duz kosu antrenmanindan baska hic bir sey yapmadigimiz anlamina geliyor .

5. Hafta da 8. Mac da gordugum tek calisilmis poZisyon eskiye ragbeten (olumlu anlamda) defansdan seri yada nzonziye 6-8metrelik capraz zigzag cikis denemeleri,isin bok tarafi zigzagin son topu tekrar yine defansda kalmasi ,oysa 4. Top kanat yada kanat beke ulasabilmeli
Anlatabildim insallah

———-
Golcao!!

Alan daraltmak yada alan acmak icin topsuz kosu yapan yok takimda ,geri paslar da muslera daha guzel bos alana kaciyor 🥴

Niye geri pas diye soverken farketrigim bir kadirsinas mevzu da bizatihi tamda budur.

Bu izlenim de beni direkman sistemi olmayan(calisilmayan ) duz kosu antrenmanindan baska hic bir sey yapmadigimiz anlamina geliyor .

5. Hafta da 8. Mac da gordugum tek calisilmis poZisyon eskiye ragbeten (olumlu anlamda) defansdan seri yada nzonziye 6-8metrelik capraz zigzag cikis denemeleri,isin bok tarafi zigzagin son topu tekrar yine defansda kalmasi ,oysa 4. Top kanat yada kanat beke ulasabilmeli
Anlatabildim insallah

———-
Golcao!!

ewt ustad gayet acik bir tahlil

Yahu macta duydugum tek sey " topun basinda Gilerme'
Hicbir topu olduremiyoruz, her atak ya korner ya da bazilari uydurma da olsa faul. Biz de burada saf saf UEFA kupasi hayalini filan kuruyoruz

bizimkiler var konusmaları acıklansın derken diğerlerinin bu isteği daha sonra savcılığa kadar götürmesinde daha neler var bakalım

Üst Alt