erman toroğlu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
evet, reis başbakan iken chpye günahımı vermem diye açıklamaları vardı. Mevzu alexti sanırım, tam hatırlamıyorum.

gazete köşesinde keşke 30 yıl önce gelseydi diye yazılar düzüyordu.

Erman zaten sağ görüşlü bir adam,medyaya hep sağ görüşüyle yansıdı zaten.Gördüğü yanlışları da söylüyor zaten ara ara.Akpli mi değil mi bilmiyorum ama Akpliyse şaşırmam,bunu da illa ki çıkara/yalakalığa bağlamamak lazım çünkü Mhp'ye oy verdim demişliği de var 2009'da.

Erman Toroğlu: Daha hâlâ sahip çıkıyorlar (Arda, Burak, Caner gibilerine diyor), spor programları seyrediyorum akşam eve gidince. Ya inanamıyorum ya o yorumcular onlarında kıçları başları oynuyor. Ya bırakın arkadaşlar ya zaten bundan bir halt olmuyoruz. Shots fired at Beyaz Futbol

Arda eğer biraz takip ediyorsa milli takım araları gelmesin diye dua ediyordur öyle böyle saplamıyor Erman reis :D

XPERIA X

Arda Turan hakkında söylediklerini okurken aldığım keyfi anlatmaya kelimeler yetmiyor. Biz taraftarlar Arda Turan karşıtlığını mutlaka canlı tutmalıyız. Unutkan milletiz. Medyada yapılacak süsleme haberlerle bugün yaşananlar unutulur ve Arda Turan Galatasaray'a katkı sağlar mı tartışmaları başlar. Dikkatli olalım.

Erman Toroğlu; Şimdi ben Cenk Tosun'a bir şey diyebiliyor muyum? Hayır! Adım Hıdır, elimden gelen budur diyor. Ahlaklı, terbiyeli, çıkıp oynuyor. Hesap soracağım diyenler var ya, o parmağını kırarım senin. Böyle böyle hesap soracağım diyen var ya. Hadi lan hesap sorsana. Fatih Terim de hesap soruyordu. Onu ayırmayalım. Sen hesap sorarsan senin yetiştirdiğin, yeni yetme de hesap sorar. Türk insanından hesap sormayın. Hesap sorarsa Türk insanı hesap sorar. Futbolcu ve teknik direktör olarak hesap soramazsın.

Erman Toroğlu; Şimdi ben Cenk Tosun'a bir şey diyebiliyor muyum? Hayır! Adım Hıdır, elimden gelen budur diyor. Ahlaklı, terbiyeli, çıkıp oynuyor. Hesap soracağım diyenler var ya, o parmağını kırarım senin. Böyle böyle hesap soracağım diyen var ya. Hadi lan hesap sorsana. Fatih Terim de hesap soruyordu. Onu ayırmayalım. Sen hesap sorarsan senin yetiştirdiğin, yeni yetme de hesap sorar. Türk insanından hesap sormayın. Hesap sorarsa Türk insanı hesap sorar. Futbolcu ve teknik direktör olarak hesap soramazsın.

Doğru.İmam yaparsa cemaat de yapar hesabı.Terim'i eleştirdi diye gerçekleri görmezden gelecek değiliz.

Arda : Türk halkı hesap sorabilir.Ortada hesap varsa biz öderiz

vidyonun altindaki yorumlar daha da ilginc
bunu bir de komik bulan spastikler var kodumun mallari
5 senedir hala ayni seyler konusuluyor belki daha da uzun süredir
arda caner gibiler futbolu biraktiktan sonra ayni kafadan ilerleyecek töreler morlar var
bu kanserleri temizleyemiyorsun da malesef

:asd22:

DMXsQkfXkAALvWf.jpg

Üst Alt