Erman Toroğlu'ndan Torrent'a Hakaret - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu'ndan Torrent'a Hakaret

Çapsız, basiretsiz, beceriksiz yönetimden bir açıklama geldi mi?

Burak Elmas döneninde Küçük Emrah'tan beter olduk. Gelen giden vuruyor. Utanmaz herif.

ya bi s.g sanki feghuli her maç düzgün oynuyor 10 maça çıkıyor birinde bir gol atıyor asist yapıyor sanki futbol ihalı kesiliyor başımıza kalan 9 maç yokları oynuyor o zaman kimseden ses yok defolsun gitsin

ya bi s.g sanki feghuli her maç düzgün oynuyor 10 maça çıkıyor birinde bir gol atıyor asist yapıyor sanki futbol ihalı kesiliyor başımıza kalan 9 maç yokları oynuyor o zaman kimseden ses yok defolsun gitsin
Aynen öyle 90dk oynayacak durumu yok zaten Feg'in. İlk 11 çıksın da görelim o zaman defansa yardım etmiyor vs takımı eksik bırakıyor bu adam Hagi değil ki koşacak pres yapacak sözlerini duymaya başlarız.

Sadece bu değil, büyük bir algı daha yaptı. Seyirci konusunda en üst seviyeden ceza almamız gerektiği söylendi ve ts ile kıyasladı. Bunun için bile gereken tepki konulmalı. Geçen sene pandemi dönemi tribünlerde neler döndü de yüksek perdeden cezalar mı istendi! Herifin teki tükürdü, küfürler desen hırla gürle çıt çıkarmadınız "yasakken". Bize gelince bir "adalet duyguları" kabarıyor nedense. Bizim üzerimizden bir emsal kararlar alıyorlar. 6sn kuralı gibi, kendi takım arkadaşınla didişti diye 8 maç gibi, twitter üzerinden yazdığı yazı için cezalar, yabancı sınırları, süper finaller, toplaşıp bildiri yayınlamalar, rakipler için iktidarın bile araya girmesi, say say bitmez,sabah olur...Siz hayırdır ya? Ölümüz bile bu kadar dert ise diri halimizi düşünemiyorum ama bu taraflı, yanlı saygısız tavırlara da gelemiyorum! Ayrıcalık değil adalet görmek istiyorum. Bize 6 maç verebiliyorsun, başkasına gelince atıyorum bahane! Ula ülke için puan topladığımız alanda mücadele ederken bile saati seçip cezalar yağdırıyorsunuz! Gönderme gibi 19 05'i seçiyorsunuz! Zerre Allah korkunuz yok!

Üst Alt