erman türker - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

Şu Engin Günaydın'ı boş bırakmasınlar, durmadan film çeksin dizi çeksin bir şeyler yapsın. En underrated oyuncu bence.

Katılıyorum. Kariyerindeki en büyük yanlış Burhan Altıntop karakterini uzun yıllar canlandırması ve rolün tamamen üzerine yapışması. Son filmi Aile Arasında’da canlandırdığı Fikret karakterinde zaman zaman Burhan Altıntop’u görebiliyoruz. Halbuki orada gördüğümüz Burhan Altıntop değil, Engin Günaydın’ın kendisiydi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katılıyorum. Kariyerindeki en büyük yanlış Burhan Altıntop karakterini uzun yıllar canlandırması ve rolün tamamen üzerine yapışması. Son filmi Aile Arasında’da canlandırdığı Fikret karakterinde zaman zaman Burhan Altıntop’u görebiliyoruz. Halbuki orada gördüğümüz Burhan Altıntop değil, Engin Günaydın’ın kendisiydi.

Galib Derviş'de rolü güzeldi, ayrıca dizi de güzeldi.

Fakat erken bitirdiler.

O mesajı ben kendim 5 dakika sonra mı ne editledim, bir önceki sayfadaki ürdünlü çocuk görünümlü oçlerin videosuna 15 saniye bakıp kapamıştım. Sonra sinirim geçince editledim, yoksa küfürle falan işimiz olmaz haza istanbul beyefendisi bir insanım.

Nasıl yumuşak bir şekilde ifade ederim diye düşünürken beni bu dertten kurtardınız Erman Bey!

(Birazdan aslında İzmirli olduğunu uzun yıllar İstanbul’da yaşadığını ama bir süredir de Ankara’da yaşadığını anlatacak)

İstanbulda yaşamadım ne sıkıyon yine, elin bağdatlısı kalkmış bana elitistlik taslıyor hadi oradan.

Erman zındığının başka bir olayı daha var benimle alakalı, yine whatsapp'ta vuku bulmuş. Burada paylaşacaktım ama özel şeyler yazdığından paylaşamadım, özel kısımları editleyince de bir b.ka benzemiyor. Yoksa bir değil, iki değil ne yazık ki hainlik diz boyu.

Bu admin ve moderatörler WhatsApp’ta biz fanilerin dedikodularımızı çok yapıyorlar. Bir ara benim de Fenerbahçeli olduğum iddiasını gündeme getirmişti biri hatırlamıyorum kim olduğunu. İlginçtir ama Keramettin susturmuştu arkadaşı.

Üst Alt