Erol Bedir, Emre Bol'a Ayarı Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bedir, Emre Bol'a Ayarı Verdi!

Kayserispor için Galatasaray'ı fikstürde takip ediyor, 4.lüğü suni ve sadece 10. sıranın altındaki takımlarla oynadılar yönündeki açıklamasına canlı yayına bağlanıp Erol Bey tepki gösterdi.

Emre Bol buna karşılık kıvırmayı seçti.

Bu adam Aykutçu olduğu için onu savunmak için çamur atıyor diğerlerine.

Aslında hedefi Kayserispor değil Galatasaray. Bizim puanlara çamur atıyor.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Pas pas etti holigan Emre'yi

Emre Bol kadar bos bir insan olamaz. Derbiden sonra cikiyor Fenerbahce'nin golü, penaltisi filan verilmedi Galatasaray yatsin kalksin 1 puan aldigina sükretsin diyordu. Erman Toroglu o pozisyonlarda hicbirseyin olmadigini söylemis ve göstermisken böyle bilgisiz, kapasitesiz bir insani nasil yorumcu diye tutarlar merak ediyorum..

İki adam gibi adam

12_622.jpg

Erol-Bedirden-iddiali-sozler.jpg

Emre bol ve turgay demir denen holiganları o kanala çıkartıp insanları çileden çıkartıyolar.

Herifler kahveden gelip yorum yapıyolar

Galatasaraylı bir holigan niye yok orada,Bjkliler Fbliler birbirini yalayıp duruyorlar sabah akşam.

Dün fark ettim orda adam gibi Galatasaray'ın hakkını savunan sadece eski oyuncumuz kerem inan var.

Hem emre bol'u hem turgayı iyi susturuyo. Ama önemli olan bu değil, insanlar televizyonu açtığında bu tip fanatik şeyler bu tip kavgalar yerine analizler görmek istiyo. Tarafsız yorumlar yapılsın istiyo.

Benim o kanalda Gs'li yorumcu istememde ki sebep bu 2 dingil ve onun gibi fanatiklere cevap vermeleri için. Yoksa bizden de böyle ortalığı karıştırıp fanatiklik yapan olursa onlara da aynısını söylerim. Biri aykut'un totosunun kılını yalar diğeri tiner çekip beşiktaş amigoluğu yapar. Tarafsız gözüken bir herif daha var oda azılı bir Galatasaray düşmanı mesela şimdi ismini unuttum.

Üst Alt