Haber - Erol Bilecik: "Galatasaray camiasına sesleniyorum, futbolu saha içinde oynayalım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Erol Bilecik: "Galatasaray camiasına sesleniyorum, futbolu saha içinde oynayalım"

1674568669844.png

Fenerbahçe'den açıklama ;

"Başkan Vekilimiz Erol Bilecik ve Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki saat 16.30’da FBTV'de gündeme dair açıklamalarda bulunacaklardır."

Fenerbahçe Başkanvekili Erol Bilecik:

"Elbette inişler çıkışlar olacak. Bütün sezon boyunca hep yukarı ya da hep aşağı gidemezsiniz. Her branşta kupalara talibiz, bu Fenerbahçe'nin DNA'sında var."

"Tekrar keyifli bir hava yakalamaya çalışıyoruz. Avrupa Ligi'nde grubu lider tamamladık. Türkiye Kupası'nda yolumuza devam ediyoruz. Ligde zirve yarışını sürdürüyoruz. 3 kulvarda da rekabetin içindeyiz. Ufak bir iniş yaşadığımız süreci geçirdik."

"17 hafta var. Son ana kadar mücadelenin merkezinde olacağız. Kenetlenip, ligin kalanında şampiyonluk özlemimizi gidermek üzere mücadelemize devam edeceğiz. Kırılma anlarında kenetlenmenin önemini kavramamız gerekiyor. Küçük bir kırılmayı geride bıraktık."

"Biz sporu sadece oyun sahasında yapmayı hedef edinmiş bir kulübüz. Ama özellikle futbol, saha dışında oynanmaya devam ediyor. İşin üzücü tarafı, hakem hataları sonucu en fazla mağdur olan takım açık ara Fenerbahçe. Erken kartlar sürekli bize çıkıyor."

"Manipülasyonun yüksek seviyesini ortaya koyan birçok örnek görüyoruz. 'Fenerbahçe formasıyla karar veren bir PFDK' söylemini hep beraber işittik. Ama ne acıdır ki sezon başından beri en fazla cezayı Fenerbahçe yemiş."

"Hal böyleyken puan kayıpları ortada, en fazla kırmızı kartı gören de Fenerbahçe olmuş vaziyette. Son haftalarda 11 kişi maçı bitirince sevinir olduk. Gelin futbolu saha içinde oynayalım. Burada görev yöneticilere düşüyor."

"Galatasaray camiasına sesleniyorum, futbolu saha içinde oynayalım."

"19 Ekim 2022'de MHK başkan yardımcısı Murat Ilgaz'ın görevden alınmasını istediler. Ilgaz için Fenerbahçe kongre üyesi dediler. Uzaktan yakından alakası olmayan şeyler."

"Her hafta Galatasaray TV'de hakem hatalarını yayınlayacağız dediler. 96 gün geçmiş ne bir yayın var ne de bir görüntü var. Sözünün arkasında durmak gerekir. Bu ligi bitirtmeyiz dediler. Sonra şovumuz devam edecek dediler."

"Dünkü maçta özellikle ikinci golümüz öncesinde kalkan ofsayt bayrağı ki; VAR bu haksızlığın önüne geçmeseydi yine muazzam bir gönüllere, vicdanlara dokunan bir hata olacaktı."

"Galatasaray, işine gelmeyeni hedef yapar! Kendine yakın olanı görmezden gelmede usta olmuş isimler. Bunların hepsini geri plana atayı iyi becerip, işlerine gelmeyeni de hedefe koyuyorlar. Böyle bir yönetim tarzı olmamalı. Ortada bir gri pozisyon varsa hep Fenerbahçe aleyhine çalınması lazım gibi düşünüyorlar. Ortada dengeli gidişat olunca, feryat, figan, manipülasyon. Artık kafalarına göre at koşturamıyorlar."

"Gökhan Dinç, Haluk Yürekli, Nevzat Dindar, Ali Naci Küçük isimlerinin kendilerine çeki düzen vermelerinde fayda var. Sizin görevinizi daha düzgün, daha dürüst yapmanız gerekir."

"Başkanımız Ali Koç'un, bugün Galatasaray'a bir çağrısı olacak."

Fener taraftarı gerizekalı olduğu için düdüğünü astırsın diyor, ulan KOÇ böyle güzel hakem bulmuşken, 1 sezonda Demirspor ve Ümraniye maçında 3'er puan hediye etmişken, düdüğü astırır mı hiç?

Andaval sürüsü sizi.

fener yatırım yaptığı herifin düdüğünü niye astırsın, o kadar mal değiller. bize 3 puan verdin, şimdi az da rakiplerden çal demek için gözdağı vereceklerdir.

bizimkiler de devam etsinler kaf dağını ben yarattım havalarına. burası ortadoğu, ağlamayana meme yok. daha yeni jitem retrosu yapan bjk'ye 1 şampiyonluk hediye ettin, bu kafayla gidersen bi tane de akbahçe'ye nasiplendirirsin.

Üst Alt