Erol Bulut, Mert Hakan'a 'Sen Fatih Terim’i çok mu seviyorsun?' Diye Bağırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bulut, Mert Hakan'a 'Sen Fatih Terim’i çok mu seviyorsun?' Diye Bağırdı!

2591625_810x458.jpg

Sivasspor forması giyen Mert Hakan Yandaş, Alanyaspor’u 1-0 yendikleri maçta tek golü atmış ve ardından yaptığı gol sevinci çok konuşulmuştu. Yıldız futbolcunun devre arasında Erol Bulut’la yaşadığı Fatih Terim diyalogu ortaya çıktı.

Sivasspor, dört maçlık galibiyet hasretine Mert Hakan’ın penaltı golüyle son verdi. 25 yaşındaki orta saha golün ardından sevincini Alanyaspor yedek kulübesinin önüne gelerek kutladı ve bu durum Erol Bulut’un tepkisini çekti. Zira Mert Hakan’ın gol sevinci, Erol Bulut’un Fatih Terim’e yönelik yaptığı gol sevincini çağrıştırıyordu.

Sivas Memleket Gazetesi’nin haberine göre Yandaş ile Bulut arasındaki gerilim maçın devre arasında soyunma odası tünelinde tavan yaptı.

Erol Bulut, Mert Hakan Yandaş’a dönerek, “Sen Fatih Terim’i çok mu seviyorsun?” diye bağırdı.
Mert Hakan ise “Evet” yanıtını verdi.

Bu konuşma sonrası gerilim daha da fazla artmadı ve taraflar soyunma odalarının yolunu tuttu.

Galatasaray'la anlaştı!
Sivasspor ile olan sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek olan yıldız futbolcunun gelecek sezon için Galatasaray’la söz kestiği iddia ediliyor.

Yeterli mi , iyi mi kötü mü yeterince izlemediğim için bilmiyorum ama finansal sıkıntılar yaşadığımız şu dönemde artık öyle sansasyonel transferler beklemiyorum. Emre Akbaba , Adem veya Ömer gibi savaşacak yerlilerden takıma mutlaka lazım.

herzaman söyledim bu takıma yabancıdan önce yerli oyuncu lazım

fenerin memeli sapıgı azan yada deniz gibileri begenenler emre kılıncı mert hakanı begenmiyor

gec olmadan gidin tenise filan yazılın hülya avsarı izleyin.

valla yerli yabancı oyuncu değil karakterli oyuncu lazım.

mesela lemina öyle ama belhanda değil.

yerli oyunculara teşhis koymak daha kolay , yabancı oyuncu ise yarım sezon geçirmeden anlaşılamıyor.o yüzden fatih terim bir yerli oyuncu istiyorsa ben çok fazla yorum yapılmasını doğru bulmuyorum.

hocanın isteyip de başarısız olan yerli oyuncu çok az , çoğu da yeteneğini sahaya yansıtamadığından belki de..

illa çürük yumurtalar var ama geçmişe baktığımızda "fatih hoca adam eder" cümlesinin boşa edilmediğini anlıyoruz.

Üst Alt