ersan ilyasova - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ersan ilyasova

Cevap: # Ersan İlyasova

başkan direk olarak söyledi ersan ilyasova ile ilgileniyorz diye.ama diğer oyuncular da isim vermedi fiyatı artar diye ya anlaştılar iş bitti ya da feyk yaptı

diğer oyuncular da isim vermedi fiyatı artar diye ya anlaştılar iş bitti ya da feyk yaptı

bu lafı futbolcular için söyledi

Ersan için kulübün ilgi duyduğunu biliyorum dedi.

Ersan için rakip Barça!

Ersan için rakip Barça!

24 Mayıs 2011 Salı * 17:50

G.Saray'ın da talip olduğu Ersan İlyasova için Barcelona'nın da takipte olduğu haberi bugün Marca Gazetesi'nde geniş yer buldu.

İlgili Haberler

Drogba'dan Ersan'a...

Başkan Ünal Aysal'ın "Ersan İlyasova ile ilgileniyoruz" açıklamasının ardından milli basketbolcunun transferinde sıcak bir gelişme yaşandı. NBA'de gelecek sezonu etkilemesi beklenen lokavt konusunda belirsizlik sürerken Avrupa kulüpleri, olası bir grevde, kadrolarına katabilecekleri NBA oyuncuları üzerinde çalışmalar yapıyorlar.

Bu takımlar arasında ise bir İspanyol devi var. Erazem Lorbek dışındaki uzunlarının kulüpteki geleceklerinin belirsiz oluşu sonrası, pota altı rotasyonunda bir yenilik yapmayı planlayan Regal Barcelona'nın, Milwaukee Bucks forması giyen Türk yıldız Ersan İlyasova ile görüştüğü iddia edildi.

Marca Gazetesi'nin haberine göre, 2007-2008 ve 2008-2009 sezonlarında Katalan devinde forma giyen ve ACB şampiyonluğu yaşayan 24 yaşındaki milli oyuncunun, eski takımının radarında olduğu ifade edildi. Barcelona'nın yanı sıra Galatasaray'ın da Ersan için nabız yokladığı ve olası bir lokavt kararını beklediği belirtildi.

Ancak, lokavt olsa dahi Ersan'ın Avrupa'ya gelişi pek kolay değil. 2009 yılı Temmuz ayında Milwaukee Bucks le 3 yıllığına yaklaşık 7 milyon dolarlık bir kontrat yapan 2.08 metre boyundaki başarılı forvetin, öncelikle kulübünden izin alması lazım zira lokavt olsa dahi kontratı süren oyuncuların serbest bir şekilde başka bir takıma gitme ihtimali bulunmuyor.

Ayrıca, yaklaşık 2.5 milyon dolar değerindeki kontratının son yılını tamamladıktan sonra Ersan'ın gelecek yaz free agent olarak daha iyi bir kontrata imza atabileceği ya da lokavt sorunu aşıldıktan sonra Bucks ile daha yüksek paraya kontrat yenileyebileceği de beklentiler arasında...

Bilindiği gibi Ersan İlyasova, başta Galatasaray Cafe Crown olmak üzere Türk kulüpleriyle de anılıyor. Ersan geçtiğimiz sezon Bucks formasıyla 60 maçta 25.1 dakika, 9.5 sayı, 6.1 ribaunt ortalamalarını tutturdu.

Kaynak: Webaslan.com

Fenerbahçe'nin de ilgisi var ama Ersan'ın Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum ben. Barcelona'dan ayrılma nedeni eşinin Amerika'da yaşamak istemesiydi. Eğer Amerika'dan ayrılırsalar İstanbul'dan önce Barcelona, Madrid, Moskova gibi şehirleri tercih etmeleri yüksek olasılık. Eşi de Rus olduğu için CSKA isterse CSKA'ya gider bence.

Fenerbahçe'nin de ilgisi var ama Ersan'ın Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum ben. Barcelona'dan ayrılma nedeni eşinin Amerika'da yaşamak istemesiydi. Eğer Amerika'dan ayrılırsalar İstanbul'dan önce Barcelona, Madrid, Moskova gibi şehirleri tercih etmeleri yüksek olasılık. Eşi de Rus olduğu için CSKA isterse CSKA'ya gider bence.
ne yani bu ersan kılıbıkmı diyorsun:))

Üst Alt