Ersan sezonu kapattı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan sezonu kapattı!

Cevap: Ersan sezonu kapattı!

Çok kilit bi sakatlık beşiktaş için.. Hatta schustere sorsalar takımda en son kimin sakatlanmasını istersin diye en son Ersanı söylerdi heralde. Yabancı kontenjanından sıkıntılar çıkacaktır takımda

bank asya´dan gelip cok gelistirdi kendini.kendisine iyi bakmasi lazim cabuk iyilesmesi icin.gecmis olsun ersan insallah tez zaman da iyilesirsin.

Büyük geçmiş olsun Ersan'a.

Dilerim tez zamanda iyileşir.Milli takım için önemli bir değer olacak kendisi.

ne şansızlık be arkadaş ya. Adam tam oturmuş daha yaşı genç herhaldi yaşayacağı en kötü şeyi yaşamış.

Beşiktaş için çok kötü oldu bu sakatlık.Bakarsın son dakika bir transfer yapmaya kalkışırlar transfer sezonu bitmeden.

Aynı sakatlığı geçirdim bu sene.ağustos ayında ameliyat oldum daha toparlanamadım tam olarak.gerçi kemiğe zarar vermediyse 4-5 ayda toparlanır ancak kıkırdağa zarar verdiyse eski haline gelmesi çok zaman alır ve spor hayatını bile etkiler.umarım düşündüğüm kadar ciddi değildir.genç yaşta bu kadar parlamışken futbol hayatı sekteye uğrayabilir.

beşiktaş hiç düşünmeden gitsin gaziantepspor'dan emre güngör'ü alsın.çatır çatır top oynar bizde ne kaybettiğimizi tekrardan görmüş oluruz.

Ersan ve milli takım açısından üzüldüm sakatlığına çok. Ama takımının menfaatleri nedeniylede biraz sevindim. Ligde sadece 5 puan önümüzdeler lig 4. lüğü ve 5. liği için rakiplerimizden biri bjk. Ayrıca ufukta bir Galatasaray - Beşiktaş kupa finali gözüküyor çok zorlancaklar defansta

Üst Alt