ersin düzen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ersin düzen, trt spor'dan kendi isteğiyle ayrıldığını açıkladı.

"11 yıl görev yaptığım trt spor'a kendi isteğimle devam etmeme kararı aldım. eşime ve doğacak oğlumuza daha fazla vakit ayırmak, yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. trt’nin tüm yöneticilerine, spor servisindeki arkadaşlarım ve yorumcularımıza şükranlarımı sunuyorum"

Dilmen geçen sezon Düzen’i, “Ersin Düzen, senin maaşını kim veriyor? Sen federasyonda çalışmıyor musun? Ne güzel dünya ya! Artık her şeyi söyleceğim, her şeyi. Susmayacağım! Hem hakemlere çakıp hem de 2 senedir TFF çalışanısın. Sen hayırdır ey Ersin Düzen! Bugün hakemi eleştirebilirsiniz. Ancak TFF'de çalışmayacaksın o zaman Ersin Düzen. Nihat Özdemir'in danışmanısın sen. Hem TFF'den maaş alacaksın, hem TFF Başkanına çakacaksın. Yok öyle şey” diye eleştirmişti.

Dilmen geçen sezon Düzen’i, “Ersin Düzen, senin maaşını kim veriyor? Sen federasyonda çalışmıyor musun? Ne güzel dünya ya! Artık her şeyi söyleceğim, her şeyi. Susmayacağım! Hem hakemlere çakıp hem de 2 senedir TFF çalışanısın. Sen hayırdır ey Ersin Düzen! Bugün hakemi eleştirebilirsiniz. Ancak TFF'de çalışmayacaksın o zaman Ersin Düzen. Nihat Özdemir'in danışmanısın sen. Hem TFF'den maaş alacaksın, hem TFF Başkanına çakacaksın. Yok öyle şey” diye eleştirmişti.

Ooooo çok sert..

Rıdvan Tuncay kankiliği, Ersin’in eşinin Tuncay’ın eski sevgilisi olması gibi bir husus da bu konuda etkili olabilir diye düşünüyorum.

Biraz da magazin..

ersin düzen, trt spor'dan kendi isteğiyle ayrıldığını açıkladı.

"11 yıl görev yaptığım trt spor'a kendi isteğimle devam etmeme kararı aldım. eşime ve doğacak oğlumuza daha fazla vakit ayırmak, yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. trt’nin tüm yöneticilerine, spor servisindeki arkadaşlarım ve yorumcularımıza şükranlarımı sunuyorum"
Ulan haftada 3 kez ekrana çıkıp 2 saat oturur vasıfsız , boş futbol yorumu yapar aylık 100k yı cebine korsun. Sonrada yok aileme zaman ayırıcam. Çocuğum var benim.Ulan haftanın 6 günü 12 saat asgari ücrete çalışan adamın ailesi yok mu ? O napsın.. Zaten bu godomanlar ya sağlık sorunu ya da ailesi için vazgeçiyor paradan. Yersen!!

Vole'nin kurucu ortağı Sinan Aras, sosyal medyadan Ersin Düzen'in kadroya katıldığını duyurdu. Aras, "Yeni bir başlangıç yapmak için kravatı, ceketi çıkarttı ve artık daha rahat. Aramıza hoşgeldin @ersinduzen" paylaşımıyla haberi duyurdu.

ridvan-dilmen-geldikten-sonra-trt-den-ayrilan-14348744_3305_m.jpg

Zamanında Ersin Düzen için konuştuklarının aynısını kendisine itham ediyorum

Dün yayında burağın kendisini kastettiğini anladığı halde amatörce anlamamazlığa vurup gevelemeye çalışırken

Saç seni kastediyo dediği an ki suratı bu adamın özetiydi

Üst Alt